Telefon: 905339135762

Zincirli Bahçe Salıncağı

*Hemen aynı gün kargo yapıyoruz. 

*Ürünümüz zincirsiz üründür.
*Dış mekan kullanım koşullarına son derece dayanıklıdır.
*Yıllardır belediye parklarında görülen kullanılan ürünün aynısıdır.
*100 kg a kadar taşıma yapabilir.
*Ürün ithal ürün olmayıp %100 Türk üretimidir.
*Ürün korkuluğu ile beraber gönderilecektir.
*Özel renk seçeneği için lütfen bize mesaj atınız.
*Renk seçeneği belirtilmediği takdirde stok durumuna göre gönderim yapılacaktır.
*Saat 14.30 a kadar sipariş edilen ürünler aynı gün kargo edilmektedir.
Bahçe Salıncağı Fiyatı ve daha detaylı bilgiler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Zincirli bahçe salıncağı, bahçelerimizde her daim görmek istediğimiz ürün olan bu ürün son zamanlarda hemen hemen her müstakil evin, her bahçeli evin vazgeçilmez ürünü haline gelmiştir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için en çok zevk duydukları ürünlerden bir tanesidir. Çocuklarımız ile sokağa çıktığımızda ilk akla gelen yerler çocuk oyun parklarıdır. Bu çocuk oyun parklarının da olmazsa olmazı da salıncaklardır. Plastik aksamlı, metal aksamlı, kauçuk tabanlı şeklinde bir çok çeşidi bulunmaktadır. Tabiki bizim karşımıza yıllarca çıkan türü plastik aksamlı olandır. Son zamanlarda kauçuk tabanlı olan ürünün sayısında da gözle görülür bir artış vardır. Bunun yanında ahşap tabanlı salıncak oturağıda bulunur.

Zincrli Bahçe Salıncağı Özellikleri

Bu ürün çocuk salıncağı, bebek salıncağı ve zincirli park salıncağı olarak da adlandırılmaktadır. Hem ekonomik, hemde kaliteli olması sebebi ile tercih edilme oranı bir hayli yüksektir. Genel olarak 100-150 tl fiyatı aralığında olan bu ürünler kolay monte edilebilmekte olup hem iç mekan hem dış mekan ürünü olarak kullanılabilmektedir. Bahçe salıncağı dayanıklı bir malzeme olan polietilen hammaddesinden üretilmekte imal edilmektedir. Polietilen hammadde sayesinde bahçe salıncağı dış mekan kullanım şartlarına uygundur. Mevsimsel şartlardan hiçbir şekilde etkilenmemektedir. Uzunca yıllar bu ürünü dışarıda sağlam bir şekilde görmeye devam edebilrsiniz. Örnek vermek gerekirse; yaz mevsimin sıcaklarından erime falan yapmamaktadır. Kış aylarının da soğuğunda ise çatlama, yarılma gibi bir durum söz konusu olmaz. Alınan ürünler uzunca yıllar dayanıklıdır.Bazen ufak tefek deformeler olsada ürünün genetiği büyük derecede bozulmaz. Zaman zaman ufak tefek bakımlar ile yıllarca ömrü uzar gider.

Zincirli Bahçe Salıncağı Fiyatları

Hem zincirli hem zincirsiz olarak tercih edilebilmektedir. Bu ürünümüz zincirli bir şekilde kullanıma sunulmaktadır. 5 mm zincir kullanımakta olup bu zincirler galvanizlidir. Kış mevsiminde ki doğal mevsim şartları yani kar ve yağmurlardan etkilenme olmamakla beraber uzun yıllarca dayanabilmektedir. Yaz mevsiminin aşırı kavurucu sıcağında da aynı şekilde dayanıklıdır. Bahçe Salıncağı Fiyatı ve daha detaylı bilgiler için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Çocuk salıncakları Türkiyenin her yerine en uygun kargo ve nakliye imkanları ile gönderilebilmektedir. Bir çok da renk seçeneği mevcuttur.Bahçe salıncağı fiyatları yaklaşık olarak 90,00 TL gibi fiyatlara satılmaktadır.