Telefon: 905339135762

Piknik Masaları

Piknik masaları, modernleşme ile beraber kent mobilyaları da şehirlerimizin birçoğunda kendisini göstermeye başlamıştır. Özellikle ülke olarak en sevdiğimiz aktivitelerden birisi olan piknik, birçok yerde sıklıkla karşımıza çıkan piknik masaları ile daha rahat bir hale gelmiştir. Kentlerimizin, özellikle de kamusal alanların daha şık ve estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayan piknik masası tasarımları, sık sık insanlar tarafından da tercih edilmektedir. Firmamız tarafından üretilen bu ürünlere mesire alanları, piknik alanları, ev bahçeleri, siteler, okul bahçeleri ve parklarda rastlayabilirsiniz. Bu masalar isteğinize bağlı olarak farklı modellerde ve renklerde üretilebilmekledir.

Piknik Masası Modelleri

Piknik masası ahşap ve metal olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bunların yanı sıra kendi aralarında çatısız ve çatılı piknik masaları ayrımı da vardır. Bunlar arasında en estetik olarak kabul edilen çatılı piknik masalarıdır. Fakat ekonomik olması nedeniyle en sık tercih edilen ve karşımıza çıkan masalar ise klasik çatısız piknik masalarıdır. Ülkemizde birçok güzel piknik alanı bulunmaktadır. Özel kurumlar ve belediyelerde bu güzel alanların farkına varıp kent mobilyaları konusuna ağırlık vermeye başlamıştır. Bu sayede karşımıza çıkan birçok park ve mesire alanlarında çeşitli tiplerde piknik masaları görüyoruz. Bu sayede pikniklerimiz de daha keyifli bir hale dönüşüyor. Özellikle firmamız tarafından üretilen masalar hem kullanışlı hem de dış hava şartlarına dayanıklı olarak da ön plana çıkıyor. Yağmur, sıcak, kar ve soğuk gibi etmenler ürettiğimiz ürünlerin zarar görmesine neden olmuyor bu sayede de masaları uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanmak mümkün oluyor.

Piknik Masası Fiyatları ve Çeşitleri

Masalarımız firmamız tarafından insanların beğenisine sunulmakta aynı zamanda kullanışlı ve ergonomik olarak üretilmektedir. Bu zamana kadar ürettiğimiz tüm masalar için hep olumlu geri dönüşler almayı başardık.Piknik masası fiyatları 2500,00 TL gibi fiyatlardan başlamakta olup modele göre 15.000,00 TL ye kadar çıkabilmektedir. Piknik masaları kullanan kişilere birçok avantaj sağlamaktadır. Bunları şu şekilde anlatabiliriz:

  • Kente estetik bir görünüm kazandırır.
  • Vatandaşın takdirini toplar.
  • Birçok piknik alanının derli toplu durmasını sağlar.
  • Yaşlı ve küçük çocuk barındıran ailelerin rahat bir biçimde piknik yapmasına olanak tanır.
  • İnsanlar daha rahat eder.

Eğer sizler de uygun fiyatlara kaliteli ürünler satın almak istiyorsanız, firmamız ile mutlaka iletişime geçmelisiniz.