Piknik Masası

Piknik Masaları, en iyi ahşap malzemeler kullanılarak imalatı yapılan ürünlerin satışı yapılmaktadır. Ahşap kısımlarda 1.sınf emprenyeli çam ağacı kullanılmaktadır. İstenilen ölçülerde imalatı yapılmaktadır.

Kullanım alanlarından biraz bahsetmek gerekirse genellikle; ormanlık alanlar, piknik alanları, okul bahçeleri, apartmanlar ve sitelerin bahçelerinde kullanılmaktadır.

Piknik Masası Ölçüleri

Standart piknik masası ölçüleri 145 cm 180 cm ve 190 cm olarak imal edilebilmektedir.Bunların dışından özel ölçülerde de imalat yapılabilmektedir.”Piknik masası 8 kişilik” ve ”piknik masası 6 kişilik” olarak imalatımız vardır.

Piknik Masaları Fiyatları

Piknik masası fiyatları 400,00 TL den başlamakta olup yukarıya doğru çıkmaktadır.Firmamız tarafından üretilen bu ürünlerde sadece ve sadece 1.sınıf malzemeler kullanılmaktadır.Daha detaylı bilgiler için tarafımıza ulaşıp bizlerden bilgiler alabilirsiniz.Mail yolu ile de bizlere ulaşabilir tarafınıza hızlıca dönüşler yapabiliriz.

Çatılı Piknik Masası Fiyatları

Piknik masası için çatılı ve çatısız gruplar olarak iki ana gruba ayırabiliriz.Bu kategorimizden çatıl ve çatısız modellerimiz inceleyebilir bizlere ulaşıp daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.Çatılı piknik masası fiyatları 1.500,00  TL gibi rakamlardan başlamakta olup ebatlara göre fiyat değişkenliği göstermektedir.

8 sonuç gösteriliyor