Telefon: 905339135762

Çocuk Oyun Parkları

Çocuk Oyun Parkı Fiyatları

Çocuk oyun parkı fiyatları, 25.000,00 TL den başlamaktadır. Çocuk oyun parkı imalatı, Karadeniz Park Bahçe tarafından son derece titizlik ile yapılmakta olup, gayet kaliteli ve güvenli bir biçimde imal edilmektedir. Firmamız çocuk oyun parkı imalatı yapan firmalar arasında yer almakta olup Ankara oyun parkı firmasıdır. İmalat yaparken TSE standartlarına son derece dikkat etmeye gayret ediyoruz.

Çocuk oyun parkı fiyatları 03.01.2024 tarihinde güncellenmiştir.

Burada metal boruları kullanırken Q114*2.5 mm borular kullanıp bu boruları elektrostatik toz fırın boya ile boyamaktayız. Ahşap oyun parklarında ise emprenye maddesi ile ilaçlamaktayız. Böylelikle çürüme kurtlanma böceklenme ahşaplarda olmaz.

Çocuk Oyun Parkı Modelleri

Çocuk oyun parkları modelleri, genellikle ahşap veya metal, büyük ebatlı veya küçük ebatlı olmasına göre değişmektedir. Genellikle oyun parkı fiyatı 25.000,00 TL gibi fiyatlardan başlamakta olup 1.000.000,00 TL ye kadar yükselebilmektedir. modele göre daha da yukarıya çıkabilmektedir. Her ne kadar metal çocuk oyun parkları daha fazla tercih edilse de ahşap oyun parkları da azımsanmayacak derecece fazlaca imal edilmektedir.