Telefon: +90 533 913 57 62

Çocuk Oyun Parkları

Çocuk oyun parkı, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın hayatlarında güzel anılar bırakmak hepimizin isteğidir. İşte bu düsturla yola çıkarak bizler de kurulduğumuz günden bu zamana oyun parkları konusunda hassasiyet göstererek, çocuklarımızın sağlığı ve güvenliği için en kaliteli ürünleri üretiyoruz. Çocuk oyun parkı denildiği zaman sektörde akla ilk gelen firmalardan birisi olarak, kentimizin ve ilçelerimizin birçok noktasına şimdiye kadar oyun parkı sağladık ve sağlamaya da devam edeceğiz.

Çocuklarımız için ürettiğimiz metal oyun parkları ve bunun yanı sıra birçok oyun araç gereci, en kaliteli malzemelerden düşünülerek piyasaya sunulmaktadır. Alanında uzman çalışanlarımızın yaptığı projelendirme sürecinden sonra çocukların en eğlenceli ve güvenli bir biçimde oyuncakları nasıl kullanabileceğini düşünüyor ve metal hammaddelerden çeşitli park alanı ve park oyuncakları üretimi yapıyoruz. Bu parklar istenilirse kişisel alanlara istenilirse de kamu alanlarına tarafımızdan yerleştiriliyor. Çocuklarımızın oyun oynarken eğlenmesi aynı zamanda da kendilerine zarar vermemesini düşünerek buna göre kaliteli bir biçimde ürettiğimiz çocuk oyun parkı herkes tarafından ilgiyle karşılanıyor.

Çocuk Oyun Parkları İmalatı

Çocuk oyun parkı imalatından da sizlere biraz bahsetmek isteriz; oyun parkları imal edilirken ahşap ve metal olmak üzere imal edilmektedir.Metal olan oyun parkı Q114x2.5 mm et kalınlığında ki borulardan imal edilir. Ardından elektrostatik toz fırın boya ile boyanır.Böylelikle dış mekan kullanım koşullarına son derece dayanıklı hale gelmektedir.Ahşap oyun parkı 1.sınıf çam ağacından imal edilerek emprenye ilacı ile ilaçlanmaktadır.Böylelikle ahşabı çürüme kurtlanma ve böceklenmeye karşı korumaktadır.

Oyun parkları çocuklarımızın hem sosyal alanda hem de fiziksel açıdan gelişmesi için vazgeçilmez noktalardır. El becerisi ile birlikte arkadaşlık ilişkilerini de iyi bir seviyeye getiren parklar bu nedenle sık sık ziyaret edilmelidir. Tabi bu ziyaretler mutlaka firmamız gibi kaliteli ürünler yapan yerleri tercih eden parklara olmalıdır. Aksi takdirde çocuklarımız oyun oynarken kendilerini yaralayabilir hatta geri dönüşü olmayan sonuçlar da doğabilir.

Çocuk Oyun Parkları Fiyatları

Çocuk oyun parkı fiyatları belirlenirken oyun parkının büyüklüğüne ebadına göre belirlenmektedir. En ucuz oyun parkı fiyatı da bu zaman da minimum 3.300 TL KDV gibi fiyatlardan başlamaktadır.Ardından 100.000,00 TL yi bile geçen rakamları da göre bilmekteyiz.Çocuk oyun parkı fiyatları araştırması yaparken bir de muhakkak kullanılan malzemelerin kalitesini de sorunuz. Örneğin Kullandığınız metal boruların et kalınlığı kaç mm lik borulardır?

Parkların Çocuklara Faydaları Nelerdir?

Çocuk oyun parkı çocuklarımız için birçok fayda içermektedir. Metal konstrüksiyon kullanılarak üretilen tahterevalli, oyun kulesi, salıncak gibi birçok oyuncak hem sosyal hem de fiziksel becerileri geliştirmektedir. Bu faydaları listelemek gerekirse şunları söylememiz mümkün olacaktır:

  • Çocuğun çevresine olan ilgisi artar.
  • Duygularının farkına varır ve onları denetlemeyi öğrenir.
  • Kendine olan güveni artar.
  • Sorumluluklarını fark eder, paylaşmayı öğrenir.
  • Soru sormayı ve cevap vermeyi öğrenir.
  • Arkadaşlar edinir, onlarla olan ilişkilerini geliştirir.
  • Nesneleri ve çeşitli araçları tanımaya başlar.
  • Yeni sözcükler öğrenir, kelime haznesi genişler.
  • Sorunlarına çözüm yolu bulmayı öğrenir.

Çocuk oyun parkları hakkında daha detaylı ve ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle iritbata geçiniz. Türkiyenin her yerine uygun kargo ve nakliye imkanları ile gönderimlerimiz mevcuttur.