Telefon: +90 533 913 57 62

Oturma Bankları

Genellikle kamuya açık alanlarda ve iş yerlerinin bahçelerinde kullanılan oturma bankları, firmamız tarafından sizler için büyük bir titizlikle tasarlanmakta ve üretilmektedir. Müşterimizin isteğine bağlı olarak ortaya koyduğumuz bu çalışmalar sayesinde, bütün vatandaşımız memnun kalmaktadır. Oturma bankları denildiği zaman aklınıza ne geliyor? Şirin bir park ve onun içerisinde bulunan güzel mi güzel rahat mı rahat bir bank. Orada oturup ister geleni geçeni izlersiniz, isterseniz de kuşları beslersiniz. Düşündüğünüz zaman çok huzurlu bir tablo çıkmıyor mu ortaya? İşte firma olarak bizim de çabaladığımız şey bu! Kısa aralarınıza anlam katmak ve güzel bir şekilde dinlenmenizi sağlamak...

Oturma Bankları Modelleri

Kent mobilyaları olarak bilinen oturma bankları konusunda kentteki zayıflığı gördükten sonra bizler de bu sektör için bir şeyler yapalım dedik ve kaliteli banklar üretme konusunda kesin bir karar aldık. Oturma bankları tek tip olmayı yüzlerce model ile karşımıza çıkmaktadır. Oturma bankları modelleri şunlardır; Metal oturma bankları, döküm oturma bankları, ahşap oturma bankları, kompozit oturma bankları, plastik oturma bankları, paslanmaz oturma bankları vs. diye devam etmektedir. Kamuya açık tüm alanlar, site içleri ya da iş yeri bahçeleri için sipariş aldığımız bankları dilediğiniz boyut, renk ve tasarımda hızlı ve kaliteli bir biçimde üretebiliyoruz. Üstelik tüm bu işlemleri uygun fiyatlara ve garantili bir biçimde yapıyoruz. Kurulduğumuz günden bu zamana müşterilerimizin geri dönüşleri ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımıza yön vermekte zamanla da ürün yelpazemizi genişletmekte ve farklılaştırmaktayız. Firmamız imal ettiği ürünlerin halk tarafından kullanılması düsturu ile hareket etmekte ve insan ergonomisini düşünerek tasarım yapmaktadır. Bu sayede sizlere de sadece banklara oturup, keyifli molalar geçirmek kalmaktadır.

Oturma Bankları Fiyatları

Firmamız tarafından üretilen oturma bankları, kaliteli malzemelerden yapılmakta olup garantilidir. Üretim faaliyetlerimizi sürdürürken bir yandan kendimizi yenilemekte bir yandan da ürün skalamızı gün geçtikçe geliştirmekteyiz. Firma olarak ürettiğimiz tüm banklar, dış hava ve mekan şartlarına dayanıklı bir biçimde piyasaya sürülmektedir. İnsanların anatomisine uygun olan ürünlerimiz ayrıca dayanıklı ve güvenlidir.Oturma bankı fiyatları belirlenirken öncelikle modele göre belirlenmektedir. En pahalı model genellikle paslanmaz grubu oturma banklarıdır.

Eğer sizlerin de oturma bankı çeşitlerine ihtiyacınız varsa ve uygun fiyatlara kaliteli ürünler arıyorsanız mutlaka firmamızı ziyaret etmelisiniz. Ufak dokunuşlarla kenti güzel bir hale getiren firmamız, sizin hayatınızda da yer etmek istiyor. Türkiye’nin her iline ve ilçesine ne uygun kargo ambar veya nakliye araçları ile gönderimlerimiz mevcuttur.Daha detaylı bilgi almak isterseniz bizlere telefon, mail veya mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.