Oturma Bankları, Karadeniz park bahçe olarak firmamız tarafından en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen oturma bankları, en uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.Ahşap kısımlar her daim olduğu gibi 1.sınıf malzemeler kullanılarak imal edilir. Metal kısmı için fırın boya ile boyanır. 200 derece sıcaklıkta istenilen renge boyanmaktadır. Oturma Banklarına alternatif oluşturacak döküm oturma bankları için lütfen kategorimizi ziyaret ediniz.
Oturma Bankları Ankara
Türkiyenin her yerine en iyi fiyatlar ile ürünleri gönderme imkanlarımız vardır.İster kargo, ister ambar, ister ise nakliye tırları ile gönderimlerimiz vardır.
Oturma Bankı Fiyatları Ankara
Oturma Bankı fiyatları 180,00 TL den başlamakta olup istenilen özelliklere göre değişmektedir.Oturma bankı modelleri için bu kategorimizde ki ürünlerimizi inceleyebilir en ucuz oturma bankı fiyatları hakkındaki detaylar için bizler ile irtibata geçebilirsiniz.
En İyi Oturma Bankı
Sadece ve sadece 1.sınıf malzemeler kullanarak imal ettiğimiz oturma banklarını siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.Kalite konusunda iddaalıyız. Ürünlerimizde 2 yıl kullanım garantisi vardır.Daha detaylı bilgiler için bizimle irtibata geçiniz. 0 533 913 57 62 no lu numaramızdan her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.
Oturma Bankları Ölçüleri
Oturma bankı ölçüleri genellikle 145 cm lik latalardan oluşmaktadır.İsteğe göre daha farklı ölçülerde de imal edilebilir.

5 sonuç gösteriliyor