Kauçuk Zemin Kaplama

Zemin Kaplama Fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Açıklama

Kauçuk Zemin Kaplama

Kauçuk Zemin kaplama, Türkiyemizde artık her yerde görebildiğimiz bu ürün  sıklıkça dış mekanda karşımıza çıkmaktadır. En çok tercih edilen alanlar ise çocuk oyun parkları, koşu yolları, bisiklet yolları, anaokulu, kreş ve okul bahçeleri, kolej bahçeleri ve dersane bahçeleri gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.

Genellikle 3 çeşit renk üzerine yoğunlaşılmıştır. Bu renkler kırmızı, yeşil ve siyahtır. Çoğunlukla tek renk tercih edilme oranı oldukça düşütür. Genellikle 2 renk ile beraber tercih edilmektedir. En çok tercih edilen renkler ise kırmızı ve yeşil renklerdir. Kauçuk malzemenin kalınlığı 2 cm, 2.5 cm, 3 cm ve 4 cm olarak imal edilmektedir.

En çok tercih edilen ise  2 cm kalınlıkta olanıdır. Kauçuk kaplama uygulaması yapılacak olan alan kesinlikle beton zemin olmalıdır. Ve yüzeyi  pürüssüz temiz bir beton olmalıdır. Aksi takdirde Kauçuk zemin kaplama uygulması yapıldığında kauçuklar tam oturmayabilir ve istenilmeyen görüntüler oluşabilir. Bu uygulama poliüretan zemin yapıştırıc ile yapılmaktadır. Yaklaşık olarak 1 m2 için 1 kg yapıştırıcı kullanılmaktadır. Optimum kullanma oranı ise 100 m2 de 96 kg yapıştırıcı kullanmaktır.

Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları

Kauçuk zemin kaplama fiyatları m2 usulü olarak hesaplanmaktadır.Kauçuk cinsinin kalınlığına göre fiyatlar artmakta olup m2 nin büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre değişmektedir. Somut bir örnek vermek gerekirse kaçuk zemin kaplama uygulaması için m2 için genellikle 40,00 TL gibi fiyatlardan başlamaktadır. Firmamıza tarafından uygulama dahil veya sadece kauçuk ve yapıştırıcısı ile satışlarımız vardır.Kauçuk zemin kaplama Ankara,    için ve daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Kauçuk Zemin Kaplama” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir