Telefon: +90 533 913 57 62

Dış Mekan Çöp Kovaları

Dış mekan çöp kovaları genellikle kamuya açık olan park, AVM’ler, bankalar ve iş yerleri önünde sıklıklar karşımıza çıkmaktadır. İnsanların çöplerini yere atarak çevreyi kirletmesine engel olan bu kovalar mutlaka kentin dört bir yanında da kullanılmalıdır. “Temiz Bir Dünya İçin” sloganı ile ürettiğimiz bu kovalar müşterilerimizin isteğine bağlı olarak farklı tasarımlarla piyasaya sürülmektedir. Dış mekan kovalarımız plastik, metal ya da ahşap malzemelerden üretilmekte ve dış hava şartlarına dayanıklı hale getirilmektedir. Kurulduğumuz günden beri ürettiğimiz tüm kaliteli ürünlerimiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamakta ve bu vesile ile sektörde de önemli bir konumda bulunmaktayız.

Dış Mekan Çöp Kovaları Ne İşe Yarar?

Dış mekan çöp kovaları çevreyi düşünen herkes için gereklidir. Bu ürünler genellikle kamuya açık olan tüm alanlarda kullanılır. Örneğin parklar, hastane ve kamu binaları önü, özel sektörlerde iş yerlerinin önü, sokaklar ve durak yanları bu kovaların yerleştirilme alanlarıdır. Peki ne işe yarar bu çöp kovaları?

  • Daha temiz bir dünya için atılan önemli bir adımdır.
  • İnsanların çöplerini sokağa atarak, çevreyi kirletmesine engel olur.
  • Her adım başına koyulduğu takdirde daha temiz bir kent olanağı sunar.

Firma olarak çeşitli çöp kovası üretimini büyük bir titizlikle yapmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyacı olan çöp kovası çeşitlerini; projelendirme, kalite, adet ve bütçeye uygun bir biçimde hazırlamakta daha sonra da üretimine başlamaktayız. Ürünlerimizi ürettikten sonra belirlenen mekanlara montaj işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.

Garantili Ürünler

Firma olarak tüm dış mekanlarınızdaki ihtiyaçlarınıza yönelik olarak farklı tasarım ve farklı materyaller kullanarak çöp kovası üretimi yapmaktayız. Dış mekan çöp kovaları denildiği zaman artık kentte bizim ismimiz anılmakta ve birçok kurum ve kuruluşla bu tip projeler üzerinde çalışmaktayız. Özellikle de küllüklü çöp kovaları kullanarak, alanı daha da genişletmekte tüm ihtiyaçlara hızlı ve güvenilir çözüm önerileri sunmaktayız.

Dış Mekan Çöp Kovaları Modelleri

Dış mekan çöp kovaları modelleri, ahşap çöp kovaları, metal çöp kovaları, paslanmaz çöp kovaları, özel tasarım çöp kovaları gibi kategorilere ayrılmaktadır. Bizler de isteğinize ve ihtiyacınıza bağlı olarak bu tasarımlardan birini seçmekte ve kaliteli malzemelerle tüm dış hava şartlarına uygun ürünler üretmekteyiz.

Dış Mekan Çöp Kovaları Fiyatları

Dış mekan çöp kovaları fiyatları belirlenirken modele göre değişiklik göstermektedir.Bu kategoride genellikle ne pahalı çöp kovaları paslanmaz çöp kovalarıdır.Malzemesi daha pahalı olduğu için maliyeti de artmaktadır.Paslanmaz çöp kovası imalatı yapılırken diğer çöp kovalarında olduğu gibi gaz altı kaynak değil argın kaynak kullanılmaktadır.Argon kaynakda maliyetleri artırmaktadır.Standart çöp kovaları 0,70mm sacdan imal edilmekte olup yıllarca dış mekan kullanım koşullarına fırın boya sayesinde dayanabilmektedir.