Dış Mekan Çöp Kovaları, artık her köşede, parklarda, bahçelerde görmeye alışkın olduğumuz ürünlerdir. Bu ürünler firmamızca en kaliteli şekilde üretilmekte olup siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır.
Çöp kovası dış mekan
Hergün daha farklı ve güzel modellerin ortaya çıktığı park bahçe mobilyalarında dış mekan çöp kovalarıda şık tasarımları ile karşımıza çıkmaktadır. Daha detaylı bilgiler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
En ucuz dış mekan çöp kovaları fiyatları
Dış mekan çöp kovası fiyatları 100,00 TL den başlamaktadır.İsteğe göre yapılan özel imalatlara göre de fiyatlar artmaktadır.Bu ürünler dışarı koşullarına dayanıklıdırlar.İstenilen renklere boyanabilmektedirler.Genellikle açık renkde tonlar tercih edilmektedir.Park bahçelere yakışan rengarenk cıvıl cıvıl renkler tercih edilir.Bu boyalarda uzun yıllarca dışarıdaki kullanım koşullarına dayanabilmektedirler.
Dış mekan çöp kovası Ankara
İmalathanemiz Ankarada bulunmakta olup sizler için klasik ve özel olarak tasarlamış olduğumuz dış mekan çöp kovalarını üretmekteyiz.
Dış mekan çöp kovası İstanbul
Her ne kadar Ankarada imalat yapıp ürünlerimizi üretsek de istanbul ve izmir başta olmak üzere Türkiyenin bütün illerine gönderimlerimiz mevcuttur.

1–9 / 15 sonuç gösteriliyor