Telefon: 905339135762

Kamelya Fiyatları

Kamelya fiyatları, 25.000,00 TL den başlayıp daha yukarıya doğru çıkmaktadır. Kamelya fiyatları belirlenirken en büyük etken kamelyanın ebatı olmaktadır. Burada tabi ki kamelyanın ahşap ve metal olması da fiyata etki etmektedir. Ebatsal olarak konuya baktığımızda kamelya fiyatlarının en ucuz olduğu modeller klasik standart olan modellerdir. Peki bu modeller hangileridir onları şimdi sizler için sıralayalım;

  • 3*3 Altıgen Kamelya
  • 3*3 Kare Kamelya
  • 4*4 Sekizgen Kamelya
  • 4*4 Kare Kamelya

Bu kamelyalar yıllarca çokça tercih edildikleri için kalıpları neredeyse bütün kamelya imalatı yapan firmalar tarafından hazırda bulunmaktadır. Bu modellerden 3 günde 3 adet üretirken diğer modellerden 3 günde 1 adet üretilebilmektedir. Tabiki bu imalat süresi örnek olması amacı ile verilmiştir.

Kamelya, diğer adı ile gazebo, çardak diye de isimlendirilmektedir. Ahşap veya metal olmak üzere 2 farklı bir biçimde imal edilmektedir. İnsanlar yazın sıcağından kaçınmak için gölgelik mahiyetinde kullanmaktadır. Genellikle ormanlık alanlarda, bahçelerde, sosyal vakit geçirilen alanlarda vb. yerlerde kullanılmaktadır.

Kamelya Modelleri

Kamelya modelleri, ahşap kamelya, metal kamelyaya oranla daha sık görmeye alışık olduğumuz türden bi kamelya modelidir. Kamelyanın özünde ahşap olması, ahşap olarak imal edilmesi vardır. Ahşap kamelya alımı yaparken müşteri olarak en çok dikkat edilmesi gerek konu emprenyeli olmasıdır.