Telefon: 905339135762

Salıncak Oturağı

Salıncak oturağı, salıncak koltuğu çocukların vazgeçilmez eğlenme aktivitelerinden birisi olan salıncak firmamız tarafınca istenilen renklere göre temin edilip satılmaktadır. Figürlü ve figürsüz olarak bir çok modeller bulunmaktadır. Salıncak oturak fiyatları 750,00 TL gibi fiyatlardan başlamakta olup istenilen model ve ölçülere göre 3.000,00 TL ye kadar çıkabilmektedir.

PARK SALINCAK OTURAĞI

Zincirli park salıncak koltuğu dış mekandaki kullanım koşullarına son derece uygundur.Yıllarca soğuk ve sıcak havaya dayanıklıdır.Düşük yoğunluklu polietilen hammaddeden imal edilen bu ürünler enjeksiyonlu ve rotasyon teknolojisi kullanılarak imal edilmektedir. Türkiyenin her yerine uygun fiyatlar ile kargo gönderimlerimiz mevcuttur.”Salıncak koltuğu” hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizler ile iletişime geçiniz.

ZİNCİRLİ SALINCAK OTURAĞI FİYATLARI

Zincirli salıncak oturağı fiyatları 1.000,00 TL den başlamaktadır. Galvanizli zincirler ile 5 mm veya 6 mm zincirler ile birleştirilerek bir araya getirilmektedir.Zincirler istenilen uzunlukta yapılabilmekte olup istek belirtilmediği takdirde ise standart ölçülerde gönderim yapılmaktadır.Standart ölçülerimiz ise salıncak dahil zincir uzunluğu 185 cm dir.

Salıncak oturakları yıllardır aynı standartlarda üretilmekte olup ilk günkü gibi dayanıklılığı konusunda ki hassasiyetini korumaktadır.Belediye parkları salıncak oturakları diye de tabir edilen bu ürünler yıllardır gözlerimizin görmeye alışık olduğu ürünün aynısıdır.