Ahşap Piknik Masası

Ahşap Piknik Masası, tamamı ile emprenyeli çam ağacından imal edilmektedir. Sırtlıksız imal edilmiştir. 4-6 kişilik grupların kullanımı için uygundur. 150 cm – 180 cm – 200 cm- genişliğinde olarak da imal edilebilmektedir.

Ürün Ebatları;
Yükseklik:75 cm    Uzunluk:145 cm    Derinlik:120 cm dir.

Kategoriler:

Açıklama

Ahşap Piknik Masası

Ahşap Piknik Masası, artık günümüzde her yerde görebildiğimiz türden bir ürün olan piknik masaları sıkça karşımıza çıkan bir üründür. Özellikle kendi bahçelerimizde kullanmak istediğimiz tüde bir üründür.Biraz teknik özelliklerinden bahsedelim bu ürünün;

Ahşap Piknik Masası Özellikleri

Piknik masası istenilen ölçülerde  yapılabilmekte olsa da genellikle piknik masası ölçüleri 150 cm, 180 cm ve 200 cm genişliğinde imal edilmektedir. Kullanılan malzemelerin yani ahşap lataların ölçüleri 4×9 cm dir. Her ne kadar literatürde 5×10 cm olarak geçsede silme işlemleri ile beraber bu oran çok hafif azalmaktadır ve bütün sektörde aynı bu şekilde yapılmaktadır.Klasik piknik masası  modelleri her yerde karşımıza çıkmakta olup bazen özel türde ürünlerde önümüze gelmektedir. Piknik masası şartnamesi isteğe göre düzenlenebilmektedir.

Ahşap Piknik Masası Garantisi

Piknik masası dışarıdaki hava koşullarına dayanıklı olabilmesi için özel bir ilaç ile ilaçlanmaktadır.Bu ilaca da emprenye ilacı diyoruz.Ahşap kısımlar vakum basınç yöntemi ile emprenye edilir.Böylelikle ahşap kısımlar çok daha dayanılık olur dışarıdaki koşullara.Bu ilaç için renk seçenekleri de sizlere sunulmaktadır. Yeşil ve kahverengi emprenye olarak 2 farklı türde renk seçenekleri vardır.Genellikle emprenye renginde yeşil emprenye tercih edilmektedir.Bizde mukavemeti daha iyi olduğu için her zaman yeşil emprenyeyi öneriyoruz. Biz bu ürünümüz için sizlere 2 yıl garanti vermekteyiz.Ürünlerimizin sonuna kadar da arkasında durmaktayız.

Ahşap Piknik Masası Fiyatları

Ahşap piknik masası fiyatları, her kullanıcının merak ettiği bir konudur.Ebatlarına göre değişiklik gösterse de genellikle en ucuz piknik masası 400,00 TL den başlamakta olup 3.500 TL ye kadar çıkabilmektedir.Kullanılan ağacın cinsi de fiyatlara etki etmektedir.Bazı keresteler 700,00 TL ye alınabilirken bazı keresteler 6.000,00 TL ye alınabilmektedir. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Ahşap Piknik Masası Nakliyesi

Piknik masasının nakliyesi için en uygun fiyatlar ile gönderme imkanlarımız vardır. Türkiyenin her yerine sizler için en uygun fiyatı araştırıp sizlerden onay alınması ile beraber ambarlar veya kamyonlar ile gönderimler yapılmaktadır.

Alternatif olarak çatılı piknik masaları bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Ahşap Piknik Masası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir