Telefon: 905339135762

Kaydırak

Çocuk parklarımızın vazgeçilmez ürünlerinden birisi olan kaydıraklar, en eğlenceli oyun grubu elemanlarından birisi olarak kabul edilmektedir. Firmamız tarafından da kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan bu müthiş oyuncaklar, farklı birçok tasarımlarla çocuklarınızın beğenisine sunulmaktadır. Çocuk parkları, bahçeler, anaokulu ve okul bahçelerine kurulan ve sabitlenen, çocukların oturarak aşağı doğru kaydığı ürünlere kaydırak denmektedir. Merdivenle çıkılmak suretiyle kullanılan bu oyun, geçmişten beri beğenilmekte ve hiçbir zaman vazgeçilmeyen oyuncaklardan kabul edilmektedir.

Kaydırak Modelleri

Kaydırak Modelleri, firmamız kaliteli kaydırak oyuncaklarını üretmekte ve bu başarısıyla sektörde de önemli bir konumda bulunmaktadır. Çocuklarınızın sağlığını ve güvenliğini düşünerek yaptığımız üretimler sayesinde sizlerin de içi rahat olmaktadır. Çok dikkat çeken ürünlerden birisi olan kaydıraklar, çocukların vazgeçilmez ürünlerinden kabul edilmektedir. Çocuklarımız birkaç aylık olduktan hemen sonra yavaş yavaş dış dünya ile tanışmaya başlar. Bu tanışıklıklar da genellikle park gibi harika oyun alanlarında gerçekleşmektedir. 1 ile 5 yaş arasındaki çocuklar için ideal oyun alanları olarak görülen park ve bahçeler harika oyun grupları ile donatılmaktadır. Bizler de firma olarak kent mobilyaları kapsamında parklara oyun elemanları üretmekte ve yerleştirmekteyiz. Bu ürünlerin en dikkat çekeni ve çocuklar tarafından sevileni ise kaydıraklardır. Park oyuncakları, firmamız tarafından farklı malzemelerden üretilmektedir. Bu malzemeler genellikle çocukların güvenliği ve sağlığı için ideal olan ürünlerdendir. Kaydıraklarımızın çocukların yaralanmalarını veya zarar görmelerini engelleyecek şekilde dizayn edilmekte ve buna göre üretilip monte edilmektedir.

Kaydırak Fiyatları

Kaydırak fiyatları yaklaşık 100,00 TL gibi fiyatlardan başlamakta olup 4.000,00 TL gibi fiyatlara çıkabilmektedir. Firma olarak bu zamana kadar ürettiğimiz her üründe çocuklarınızı düşünüyor ve buna göre tasarımlar yapıyoruz. Alanında uzman ekibimiz, son teknoloji ekipmanız ve kaliteli malzemelerimizle ortaya harika ürünler koyarak kentin görüntüsüne ve çocuklarınızın mutluluğuna güzel dokunuşlar yapıyoruz. Eğer sizler de uygun fiyatlarla kaliteli ürünlere ulaşmak istiyorsanız, mutlaka firmamızın yaptığı tasarımları incelemelisiniz. Bu tasarımlar sayesinde kaliteli ürünleri sizlere sunmakta ve çocuklarınızın geleceğine bir nevi de olsa katkıda bulunmaktayız. Çocuklarınızın sağlığını düşünüyorsanız mutlaka firmamız tarafından üretilen kaydırak gruplarına göz atmalısınız.