Telefon: 905339135762

Sık Sorulan Sorular

Karadeniz Park Bahçe Kimdir?

Karadeniz Park Bahçe, modern ve estetik şehirlerin yaşam alanları olan park, bahçe ve mesire alanları için ihtiyaç duyulan kaliteli ürünlerin kendisini bir arada sunmaktadır. Estetik şehirlerimizin dokusuna uyum sağlayacak ve çok daha modern bir şehir görünümü kazandıracak kamelya ürünlerinden, oturma banklarına, çöp kovalarından, çocuk oyun parklarına kadar geniş ürün yelpazesine ulaşımı kolay hale getirmektedir.

Karadeniz Park Bahçe, sadece ve tekil olarak kamusal alanlar için değil; aynı zamanda özel park ve bahçe inşası için de en çok kullanılan ürünler arasında yer alan kamelya ve diğer malzemeleri, çok daha uygun fiyatlara sunma hedefi içerisinde müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Altıgen veya sekizgen kamelya tasarımlarına sahip olan sitemizde bahçelerinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak ahşap ve metal olarak imal edilen ürünler yer almaktadır.

Karadeniz Park Bahçe, sektöründe uzun yıllar deneyim sahibi olmuş, ürünün imalatından müşterilere teslim edilinceye kadar süreçte tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş firmadır.


Karadeniz Park Bahçe Ürünleri Garantili mi?

Karadeniz park bahçe markası olarak satmış olduğumuz bütün ürünlerimiz garantilidir. Ürünlerimizin garanti süresi 12 aydır. Kullanıma bağlı olarak her ürün uzun yıllarca sorun teşkil etmeden kullanılabilmektedir.

Metal ürünlerimizde elektrostatik toz fırın boya kullanılmakta olup, ahşap ürünlerimizde ise TSE'nin de belirlemiş olduğu emprenye ilacı ile ahşaplar ilaçlanmaktadır. Böyelikle hem metal hemde ahap ürünlerimiz dış mekan kullanım koşullarına dayanıklı hale getirilmektedir.

Metal ve ahşap ürünlerimiz yağmur, kar ve güneş gibi dış mekandan kaynaklı ürünlerde deforme oluşturacak hareketlere maruz kalmamaktadır.