Telefon: 905339135762

Büyükşehir Oturma Bankı

                                              ÖZELLİKLER

Kullanılan Ahşap Malzeme  : 1. Sınıf Emprenyeli Çam

Ayaklar                                      : Alüminyum Döküm

Boya                                          : Elektrostatik Toz Fırın Boya

Ahşap Lata Uzunluğu            : 145 cm

Kullanılan Hırdavat                  : Galvanizli 5/16 * 70 Kasa Cıvatası


Büyükşehir Oturma Bankı

Büyükşehir Oturma Bankı, Bank modelleri gün geçtikçe daha da çoğalıyor. Bunlardan en sıklıkla karşımıza çıkan birtanesi de başka bir bank modellerinden olan büyükşehir banktır. Büyükşehir Bank diğer döküm banklarda olduğu gibi güzel ve estetik görünümü ile çokca tercih edilmektedir. İstanbul büyükşehir belediyesinin en çok tercih etmiş olduğu model olduğundan bu ismi almıştır.

Her ne kadar istanbul ile özdeşleşmiş olsada bu model bahçe bankları için , şahıs diğer kurumsal firmalar tarafından çokca tercih edilmektedir. Modelimiz diğer modeller de olduğu gibi elektrostatik fırın boya ile boyanmaktadır. İstenilen her renge de boyanabilmektedir. Ama en çok tercih edilen renk genellikle siyahtır.

Ahşapları da her zaman tercih ettiğimiz 1.sınıf emprenyeli çam ağacından imal edilmektedir. Piyasada bir çok firma 1.sınıf diye söyleyip 2. ve 3. sınıf malzeme kullanmaktadır. Biz böyle bir şeye tenezzül etmeden 1.sınıf yerli çam veya rusyadan ithal sibirya çamı kullanmaktayız. Bu tür ağaç cinsleri daha kaliteli olmakla beraber budak sayısı da azdır. Budak sayısının fazla olması genellikle son kullanıcının yani müşterilerin direk gözüne batmakta ve gözleri rahatsız etmektedir. Olmazsa olmazımızdan bir tanesi de emprenyedir. Emprenye uygulama yöntemi kesinlikle vakum basınç yöntemi ile ilaçlanmaktadır. Bazen elde sürme yöntemi ile veya daldırma yöntemi ilede emprenye yapılmaktadır. Bu tarz yöntemler pek uygun bulunmamaktadır. Çünkü emprenye ilacı ahşabın içerisine tam işlememektedir. Bu yüzden dolayı emprenye yaparken kesinlikle sürme yöntemi ile veya daldırma yöntemi ile değil vakum basınç kazan yöntemi ile emprenye edilmelidir bütün ahşaplar. Böylelikle emprenyelenen ahşaplar dış mekan kullanım koşullarına daha dayanıklı hale gelmektedir. Yaz ve kış mevsiminin ağır şartlarından etkilenmez.

Büyükşehir Oturma Bankı Özellikleri

İllaki dış mekan mobilyası olduğu için kılcal çatlamalar olabilir. Bunlar peki bir zarar teşkil etmez ama büyük yarıklar oluşursa o zaman destek almış olduğunuz firmalar ile irtibata geçmelisiniz. Türkiyenin her iline, ilçesine ve köylerine uygun nakliye araçları ile veya kargo ile gönderim imkanları bünyemizde bulunmakta olup siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız. Oturma bankları fiyatları, Büyükşehir oturma bankı fiyatları için daha detaylı bilgiler almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.