Telefon: 905339135762

Metal Oyun Parkı - 150'lik

                                                 ÖZELLİKLER

Platform Bağlantı Yüksekliği               : H 150 cm

 Boya                                                         : Elektrostatik Toz Fırın Boya

Plastik Malzeme                                     : Polietilen

Metal Malzeme                                       : 114*2,5 mm Boru

Oturum Alanı                                           :5,5mx6m

Güvenlik Alanı                                         :8mx8,5m

                                                 Aktiviteler

H:150 Düz kaydırak                                      : 1 Adet

H:150 Helezon kaydırak                              : 1 Adet

H:150 Kauçuk Kaplı Kare Platform          : 1 Adet

Salıncak Oturağı ve Korkuluk                   : 2 Adet

7 Basamaklı Merdiven Kauçuk Kaplı      : 1 Adet

Güvenlik Korkuluğu                                    : 2 Adet

Polietilen Platform Korkuluk                    : 1 Adet

Polietilen Çatı                                              : 1 Adet


Metal Oyun Parkı – 150 Lik

Metal Oyun Parkı – 150 Lik, oyun parkları denilince her zaman çocukları heyecanlandırmaya yetecek derecede bir duygu kaplar çocukları. Geleceğimizi emanet edeceğimiz bir nevi geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için en güzel eğlence araçları olan oyun parklarına ilgi alaka her zaman yüksek düzeydedir. Bunun önemini bilerek bizler karadeniz park bahçe olarak sizlere bu konuda en kaliteli malzemeleri kullanarak en uygun fiyat politikasıyla sizlere yardımcı olmak istemekteyiz.

Bu ürünümüzde oyun parkımız 150 lik set oyun parkıdır. Yerden yüksekliği 150 cm dir. Bu çocuk oyun parkı ürünümüzde iki adet salıncak iki adet kaydırak birde çatı bulunmaktadır. Ayrıca kauçuk kaplamalı merdivenler ve kauçuk kaplı platformda bulunmaktadır. Kauçuklu ürünlerden biraz bahsedelim kauçuk merdivenlerin uzunluğu 80 cm olmakta olup genişlikleride 20 cm dir. Platformlar ise 116 cm * 116 cm ebatlarındadır. İki adet kaydırak bulunmaktadır dedik bu kaydıraklardan da biraz sizlere bahsedelim. Bir tanesi 150 cm yerden yüksekliğinde ve yaklaşık 280 cm uzunluğunda düz kaydırakdır. Bir diğeri ise yine yerden yüksekliği 150 cm olan çapı ise 130 cm olan helezon kaydırakdır. Her iki kaydırak da düşük yoğunluklu polietilen hammaddeden imal edilmekte olup dışarıdaki kullanımlar için çok dayanıklıdırlar.

Genellikle istenilen her renktede imalatı yapılabilmektedir. Çatıdan da biraz bahsedelim sizlere ki ; çatı için birden fazlaca tercih seçenekleri vardır. Başta ahtapot çatı olmak üzere kare çatı, çift cidarlı çatı, damla çatı ve kral çatı gibi seçenekler mevcuttur. Salıncaklarda diğer plastik aksamlar gibi polietilen hammaddeden imal edilmektedir. İstenilen renkte mevcut olup rengarenk olarak imal edilmektedir.

Biraz da borulardan ve boya kısmından bahsedelim. Borular TSE standartlarına uygun borular tercih edilmektedir. Genellikle 114 mm lik borular kullanılır. İsteğe göre 140 mm lik borulardan da imalat yapılabilmektedir. Bu boruların et kalınlığıda 2-2,5 mm olmaktadır. İsteğe göre daha kalın borularda kullanılabilmektedir. Bu boruların boyasındanda bahsedelim elektrostatik fırın boya ile boyanmaktadır. İstenilen her renkte boyanabilmekte olan bu ürünler dış mekan kullanım koşullarınada oldukça dayanıklıdırlar.

İstenilen her ile ve ilçeye uygun nakliye imkanları ile gönderimler mevcuttur. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.