Telefon: 905339135762

Ahşap Dikdörtgen Kamelya

                                              ÖZELLİKLER

Malzeme            : 1. Sınıf Emprenyeli Sarı Çam

Ürün Ölçüsü        : 6m x 4m

Çatı Malzemesi  : Lambri

Çatı kaplama       : Şıngıl

Kullanıcı Sayısı  : 20 - 25 Kişi


Ahşap Dikdörtgen Kamelya

Ahşap dikdörtgen kamelya, fazlaca çeşidi bulunan kamelyalarımızdan bir taneside ahşap dikdörtgen kamelyadır. Farklı geometrik desenlerde olan bu kamelyalar çizimde olduğu gibi dikdörtgen biçiminde de imal edilebilmektedir. Günlük yaşatımızın önemli bir parçası haline gelen kamelyalar dış mekan ürünlerin vazgeçilmezidir. Kullanılan başlıca alanları;okullar, hastaneler, ormanlar, piknik alanları, apartmanlar ve siteler vb. yerlerde çokca karşımıza çıkmakta ve bizlere dinlenme olanağı sağlamaktadırlar. Ahşap dikdörtgen kamelya özelliklerinden bahsedelim; öncelikle ürünün ahşap olması ile ürün son derece estetik bir görünüme sahiptir. Ebatının büyük olması ile beraber çok sayıda insanı içerisinde ağırlayabilmektedir.

Ahşap Dikdörtgen Kamelya Özellikleri

Yaklaşık 30 kişinin oturum imkanı vardır. Ahşap ürünlerin olmazsa olmazı olan vazgeçilmezi haline gelen emprenye ilacından da biraz bahsedelim. Bu emprenye ilacı sayesinde ürünler soğuk ve sıcak hava koşullarına karşı kendilerini koruyabilmektedirler. Ayrıca küflenme, böceklenme ve kurtlanmaya karşıda kendi kendini bu ilaç sayesinde koruyabilmektedir. Peki bu ilaç nasıl uygulanır? Bu ilaç vakum basınç yöntemi ile bir kazanın içerisine yerleştirilen ahşabın içerisine işlemektedir. Çıkan emprenyeli ahşaplar belli bir zaman sonra bekletilip kuruduktan sonra monte edilebilir, kullanıma hazır hale gelmektedirler.

Emprenyede iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Yeşil ve kahverengi renk seçeneği vardır. En çok tercih edilen emprenye rengi yeşil emprenyedir. Zaten bizde her zaman siz değerli müşterilerimize yeşil emprenye seçeneğini tavsiye ediyoruz. Çünkü yeşil emprenye kahverengi emprenyeye göre daha fazla koruyucu özelliğe sahiptir. Yine de kahverengi emprenye seçeneği tercih edenlerin sayısı hiç azımsanmayacak derecede çoktur. Ahşap dikdörtgen kamelya isteğe göre çift çatılı yani güvercinlikli bir şekilde imal edilebilmektedir. Veya tek çatılı şekilde sade bir görsel olarak da imal edilmektedir. Çatısı için kullanılan malzeme şıngıldır. Şıngıl ürünü de dış mekan kullanımına uygundur. Burada da iki farklı renk seçeneği mevcuttur. Bu seçenekler yeşil renk ve kırmızı renklerdir. Emprenyede olduğu gibi burada mukavemet konusunda farklılıklar yoktur. Her iki renkde aynı şekilde dış mekan kullanım koşullarına uygundur. Türkiyenin her yerine uygun kargo ve nakliye gönderim imkanlarımız vardır. Daha detaylı bilgiler için lütfen bizler ile irtibata geçiniz.