Telefon: 905339135762

Ahşap Çocuk Parkı

                         ÖZELLİKLER

Platform Bağlantı Yüksekliği            : H 150 cm

 Ahşap Malzeme                                  : 1. Sınıf Çam

Koruma Maddesi                                : Emprenye

Plastik Malzeme                                   : Polietilen

Oturum Alanı                                         :6,5mx5m

Güvenlik Alanı                                        :8,5mx7m

                                    Aktiviteler

H:150 Helezon kaydırak                   : 1 Adet

H:150 Düz kaydırak                          : 1 Adet

H:150 Ahşap Kare Platform           : 1 Adet

Salıncak Oturağı ve Korkulu          : 2 Adet

Güvenlik Korkuluğu                         : 2 Adet

Polietilen Platform Korkuluk         : 1 Adet

Ahşap Çatı                                        : 1 Adet


Ahşap Çocuk Parkı

Ahşap Çocuk Parkı, şehirlerimizin güzel parklarının ve bahçelerinin vazgeçilmezi haline gelen ürün olan ahşap çocuk parkları artık hemen hemen her yerde karşımıza çıkmaktadır. Son derece şık tasarımlar ile karşılaştığımız bu ürünler hem estetik görünümleri ile hem de eğlenceli aktiviteler ile çocukların vazgeçilmezi haline gelmekte olup böylelikle şehirlerin, bahçelerin ve parkların da vazgeçilmezi olarak dış mekanlarda kullanılmaktadır. Birbirinden güzel bol aktiviteli olan bu ahşap çocuk parkı bütün ebeveynlerden de tam not almaktadırlar. Peki biraz özelliklerinden de bahsedelim bu ürünlerin.

Bu görsel de kullanmış olduğumuz ahşap çocuk parkı, 2 salıncak ve 2 kaydırakdan oluşmaktadır. 10×10 ahşap malzemelerin kullanıldığı bu ürün oldukça dayanıklıdır. Kaydırak kısımları, yani plastik aksamlar polietilen malzemeden imal edilmekte olup dış mekan kullanımına oldukça dayanıklıdır. Salıncaklar da aynı şekilde polietilen malzemeden üretilmekte olup dış mekan kullanımına uzunca yıllar dayanabilmektedirler.

Ahşap kısımlara gelince ahşap kısımlar 1. sınıf emprenyeli çam ağacından imal edilmekte olup dış mekan kullanımına dayanıklıdırlar. Herhangi bir kurtlanma, böceklenme , küflenme vb. gibi konuların olması söz konusu değildir.

Çünkü vakum basınç yöntemi ile kazana atılan çamdan imal ahşap malzemeler, içerisine işlenen emprenye ilacının etkisi ile bu gibi etkenlere dayanıklı hale gelmektedir. İki renk seçeneği bulunmakta olan emprenye maddesinde yeşil ve kahverengi seçenekler bulunmaktadır. En çok tercih edilmekte olan renk yeşildir. Yeşil emprenye kahverengi emprenyeye göre daha fazla mukavemete sahip olmakla berebaer görünümüde güzel olduğundan dolayı tercih edilme sebebi olmaktadır. Ahşap çocuk parkı, metal oyun parklarına göre daha güzel ve estetik görünüme sahiptir.

Ahşap Çocuk Parkı Fiyatları

Peki bu güzel ve estetik görünüme sahip bu oyun parklarının maliyeti ne kadardır? Ahşap oyun parkı fiyatları, yaklaşık 4.500 tl den başlamakta olup 50.000 tl ye kadar çıkabilmektedir. En ucuz oyun parkı, 4.500 tl civarında olmakla beraber farklı çözüm yolları ile 2.000 tl civarına kadar inebilmektedir. Ahşap çocuk parkı, ahşap çocuk parkı fiyatları, oyun parkı fiyatları, ucuz oyun parkı ve daha detaylı bilgiler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.