Telefon: 905339135762

Metal Kare Kamelya

                                              ÖZELLİKLER


Malzeme                     : 1. Sınıf Emprenyeli Sarı Çam

Boya                            :Elektrostatik Toz Fırın Boya

Ürün Ölçüsü               : 4m x 4m

Çatı Malzemesi          : Lambri

Çatı kaplama              : Şıngıl

Kullanıcı Sayısı            : 15 - 20 Kişi


Metal Kare Kamelya, kamelya modellerimizden bir başka çeşidide metal kare kamelyadır. Metal Kare Kamelya, metal profillerden oluşmaktadır. Genellikle 80×80 mm den imal edilen bu ürün güzel ve estetik görünümü ile tercih edilme oranları bir hayli yüksektir. Ahşap kamelya , metal kamelyaya oranla daha çok tercih edilsede metal kamelyanın tercih oranı da bir hayli yüksektir. Görünüşünde ahşapa göre daha dayanıklı olması tercih sebebidir. ”Bahçe çardak” , diye adlandırılan bu ürünlerimiz bahçemizde uzun yıllarca kullanabileceğimiz tarz ürünlerdendir. Metal kamelyanın ahşap kamelyaya göre gerçekten daha dayanıklı olması sebebiyle bahçelerde ve parklarda çokca görülmektedir.Ahşap kısımlar 1. sınıf emprenyeli çam ağacından imal edilmektedir. Genellikle daha kaliteli olduğu için yerli çam ağacı tercih edilir.Bazen de sibirya çamı kullanılır.

Metal Kare Kamelya Özellikleri

Metal kamelya birbirine geçmeli bir şekilde cıvatalar ile tutturulması bu ürünü dayanıklı hale getirmiştir. Tabiki ahşapdan arınmış bir ürün değildir. İçerisinde ki oturakları olsun çatısındaki lambriler, ve kuşluk diğer adı ile güvercinlik kısmıda ahşapdan oluşmaktadır. Metal kamelya elektrostatik fırın boya ile her renkte boyanabilmekte olup bu boya metal aksamı koruyabilmektedir. Sert kış ve yaz mevsiminin doğal şartlarına son derece dayanabilmekte olup metal ömrünü de uzatmaktadır. 4×4 olarak imal edilmekte olan bu ürünümüz , 3×3 ve 5×5 olarak da imal edilebilmektedir.

Metal kare kamelyanın biraz da çatı kısmından bahsedelim.Çatı kısmı için diğer ahşap kamelyalarda olduğu gibi lambri kullanılır.Bu lambride aynen diğer ahşap kısımlar gibi emprenyeli olmaktadır ve dış mekan koşullarına dayanıklıdır. Ayrıca Lambri üzerine şıngıl uygulaması yapılmaktadır. Şıngıl sayesinde kamelya estetik ve güzel bir görünüme sahip olmaktadır. Şıngıl için iki farklı renk seçenekleri vardır. Bunlar kırmızı ve yeşil renklerdir. En çok tercih edilen renk her ne kadar yeşil olsa da kırmızı şıngıl da çoğu zaman gözümüze çarpmaktadır.Kare metal kamelya için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Türkiyenin her iline ve ilçesine uygun nakliye ve kargo ile gönderim imkanlarımız vardır.