Telefon: 905339135762

Ahşap Kare Kamelya

40000 TL

                                              ÖZELLİKLER

Malzeme                         : 1. Sınıf Emprenyeli Sarı Çam

Ahşap Koruma               :Emprenye

Ürün Ölçüsü                   : 3m x 3m 

Çatı Malzemesi              : Lambri

Çatı kaplama                 : Şıngıl

Kullanıcı Sayısı              : 15 - 30 Kişi


Ahşap Kare Kamelya

Ahşap kare kamelya, diğer isimleri ile hitap etmek istersek çardak ve kameriye ürünümüz tamamı ile ahşapdan imal edilmektedir. Bu ürünümüz 3m x 3m, 4m x 4m, 5m x 5m, uzunlukta kare geometrik biçiminde imal edilmektedir. İsteğe göre farklı geometrik desenler de imal edilebilmektedir. Özellikle dikdörtgen ve kare biçiminde olan ürünlerimiz daha çokca tarcih edilmektedir. Görseldeki ürünümüz 4m x 4m ebatında imal edilmiştir. Biraz özelliklerinden bahsedelim. Öncelikle ürünümüz tamamı ile ahşap olarak imal edilmektedir. Malzemesi ise 1.sınıf ithal sarı çam kerestesidir. Ahşap malzemelerimizin tamamı emprenyelidir. Emprenyede iki renk seçeneğimiz vardır. Bu renkler kahverengi ve yeşildir.

Ahşap Kare Kamelya Özellikleri 

En çok tercih edilen emprenye rengi açık ara fark ile yeşil emprenyedir. Emprenyenin ahşabımıza olan katkılarından bahsedecek olursak, emprenye maddesi vakum basınç yöntemi ile ahşabın içerisine girmektedir. Çamın diğer ahşap türlerine göre biraz daha yumuşak olması sebebi ile uygulanan emprenye ahşap çam içerisine işlenmektedir. Böylelikle emprenye uygulanan ahşaplar kurtlanma, böceklenme, mantar oluşması, hafide olsa yanıcılıkda bizlere pozitif katkı sağlamaktadır.Yeşil emprenyenin mukavemeti daha fazladır.

Ayrıca sert geçen mevsimlerde örneğin kışın kar etkisinden yazın güneş etkisinden zarar görmemektedir. Ahşabın uzun ömürlü olmasına yardımcı olmaktadır. Somut bir örnek verecek olursa emprenyeli malzeme ile bir ahşabın ömrü yaklaşık 10 kat artmakta olup normalde 2-3 sene sonra deformeler olan bir ağaç emprenye ile 20-30 seneye kadar dayanabilmektedir. Bunda kullanıcılarında etkisi oldukça büyüktür ve önem arz etmektedir. Ahşaba vurma kırma zedeleme vb. gibi hareketlerde bulunulmadığı takdirde ahşabın ömrü vermiş olduğumuz örneklerde ki senelere kadar çıkabilmektedir. 

Ahşap Kare Kamelya Fiyatları 

Ahşap kare kamelya için iç tarafları oturaklı veya oturaksız olarak imal edilebilmektedir. Çatı kısmına gelince çatı kısmı için lambri üzeri şıngıl uygulması yapılmaktadır. Lambrilerde ahşap kısımlarda olduğu gibi emprenyelidir. Çatı kısmı için kullanmakta olduğumuz şıngılların rengi yeşil ve kırmızıdır. Burada en çok tercih edilen renk yeşildir. Fiyatlar genellikle 3.500 TL den başlayıp 20.000 TL ye kadar çıkabilmektedir. Tabiki kurulacak olan alana göre daha da ucuz kamelya fiyatları da bulunmaktadır. Kamelyalara alternatif olarak piknik masaları menümüze de göz atabilirsiniz. ”Ahşap kamelya fiyatları” için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Cannot load module 'redis' because required module 'msgpack' is not loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: