Metal Kamelya

Metal kamelya, genellikle bahçe ve avlulara kurulan ve özellikle bahar ile yaz aylarında vakit geçirmesi amacıyla yapılan kamelyalar bir nevi çardak (kemeriye) olarak da adlandırılabilmektedir. Firmamız bu konuda sizlere kaliteli destek vermekte ve metal kamelya üreterek, vaktinizi dışarıda güzel bir şekilde değerlendirmenizi sağlamaktadır.

Özellikle yazlıkçılar tarafından tercih edilen bazı durumlarda şehir içindeki ev, bahçe ve kamuya açık alanlara da kurulan kamelyaların üstü genellikle örtülü olmakta ve hatta sarmaşık gibi güzel bitkilerle de süslenebilmektedir. Kamelya yaparken firma olarak kaliteli ve konstrüksiyonu yüksek metal malzemeler kullanmaktayız. Ürünlerimizi yaparken projelendirme ve üretim safhasında kaliteli ve sağlam malzemeler kullandığımız için her hava koşuluna dayanmakta ve herhangi bir sorun çıkarmamaktadır.

İSTEĞİNİZE UYGUN ÜRETİM

Üstü kapalı ya da isteğe bağlı açık olarak ürettiğimiz metal kamelya gruplarımızın alt kısmında oturma yerleri bulunmaktadır ve mekanın durumuna ya da müşterinin isteğine göre, kare, dikdörtgen, yuvarlak, altıgen ya da sekizgen şekillerde üretilebilmektedir. Kamelyalar tasarlanırken ve üretilirken üstü kapalı bir biçimde projelendirilmektedir. Bu sayede yağmur ve güneş gibi etmenler sizi rahatsız etmez. Firma olarak kamelya ürünlerimiz genellikle ev bahçesi, site içi, parklar ve havuz ya da deniz kenarı gibi yerlerde tercih edilmektedir. Kamelyaları farklı metal türlerinden üretmekteyiz fakat bu metal türleri kesinlikle kalitedir malzemelerden seçmekteyiz. Bu sayede sipariş etmiş olduğunuz bu çardakları uzun süre gönül rahatlığı ile kullanma imkanını da elde etmektesiniz.

METAL KAMELYADA UYGUN FİYATLAR

Metal kamelya fiyatları nedir diye bir soru kafanızdan geçerse buna net bir cevap verebilmemiz için sizin isteklerinizi öğrenmemiz gerekmektedir. Çünkü bu ürünlerin fiyatı kullanılan malzemelere, tasarımına ve boyutuna göre değişim gösterebilmektedir. Metal kamelyalılarımızı sizinle iletişime geçtikten sonra üretmeye başlamakta ve daha sonra üzerlerine herhangi bir yıpranmaya karşı koruyucu boya ve kimyasallar kullanmaktayız. Bu sayede de ürettiğimiz çardaklar tüm hava şartlarına dayanaklı bir hale gelmektedir. Eğer sizler de sitenize, evinizin bahçesine, tarlanıza ya da yazlığınıza metal kamelya sipariş etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kurulduğumuz günden beri yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayalı çalışmalarımız sayesinde beğeni ve güven kazanmaya devam etmekteyiz.Ürünlerimiz için her ilimize ve ilçemize ucuz nakliye ile gönderim imkanlarımız vardır. Daha detaylı bilgiler için lütfen bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir