Telefon: 905339135762

Ahşap Çöp Kovası

2250 TL

                           ÖZELLİKLER

Ayaklar                     : Lama Ayaklar

Malzeme                  : DKP Sac

Boya                         : Elektrostatik Toz Fırın Boya

İç Kova Ölçüsü       : Q28 cm - H:49 cm

Koruma Maddesi   : Emprenye


Ürün ebatları: 

Genişlik:58 cm Derinlik:58 cm Yükseklik:74 cm

Ahşap Çöp Kovası

”Ahşap Çöp Kovası”, bu ürünümüz çöp kovası modelleri arasında en çok satılan çöp kovası modelimizdir. Estetik ve şık görünüm ile tercih edilme sebebi olmuştur. Tabi ki en önemli unsur maliyetinin de uygun olması sebebi ile park ve bahçelerde en çok tercih edilmekte olan çöp kovası modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Ahşap aksamı ve metal aksamının bir arada olması güzel bir görünüm kazandırmıştır bu modelimize. Ahşap kısmından bahsetmek gerekirse ahşap kısmı için emprenyeli çam ağacından imal edilen ahşaplar kullanılmıştır.

Ahşap Çöp Kovası Özellikleri

Vakum basınç yöntemi ile emprenye maddesi uygulanarak dış mekanda ki etkenlere uzun yıllar boyunca dayanabilmektedir. Örnek vermek gerekirse mesela sert kış mevsiminde karın etkisinden etkilenmemekte olup kendisini koruyabilmektedir. Aynı şekilde yazın kavurucu sıcaklarında da kendisini koruyabilmektedir. Kullanıcı kaynaklı hatalar olmaması ile ürünlerde hiç bir sıkıntı çıkmaz. Emprenyede 2 farklı renk seçeneği mevcuttur. Bunlar kahverengi ve yeşil emprenyedir.

Ahşap Çöp Kovası Renkleri

En çok tercih edilen emprenye renk seçeneğini belirtmek gerekirse hiç kuşkusuz yeşildir. Metal aksamlardan biraz bahsedelim. Metal aksamlar 5 mm kalınlıktaki silme demirinden imal edilmektedir. Ve bu metal aksam elektrostatik fırın boya ile boyanmaktadır. Emprenyedekinin tam aksine burada daha fazla renk seçeneği mevcuttur. Neredeyse isteniilen bütün renklere boyanabilmektedir. Ama en çok tercih edilen renkler siyah ve yeşil renklerdir. Kovasından da biraz bahsedelim kovas 28*50 galvanizli kovadır. Bu kovada dış mekana dayanıklı bir üründür.Uzun yıllar boyunca hiçbir sıkıntı çıkarmaz. Altında ise 8 mm çapında bir delik bulunmaktadır.

Ahşap Çöp Kovası Fiyatları

Kova kapağı istenildiği takdirde zincir ile zincirlenebilmektedir. Bu çöp kovası modelimiz daha ahşap kamelyaların olduğu yerlerde, kamelyanın hemen önünde de çokca tercih edilmektedir. Gövdesindeki ahşap modeli ile kamelya ya çok güzel bir uyum sağlamakta güzel bir görsellik katmaktadır. ”Ahşap çöp kovası fiyatları” 190 TL den başlamakta olup 500 TL ye kadar çıkabilmektedir. Özel tasarım çöp kovaları ve özellikle şartnamelere göre bu fiyatlar bazen 1.000,00 TL yi geçmektedir. Ahşap çöp kovası, ahşap çöp kovası fiyatları ve daha detaylı bilgiler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.