(3 müşteri yorumu)

Soyunma Odası Bankı

 

 

Açıklama

Soyunma Odası Bankı

Soyunma odası bankı, karadeniz park bahçe olarak tarafımızca imal edilmektedir. En kullanışlı ve ekonomik oturma bankıdır. Bu ürünümüz 1.sınıf emprenyeli çam ağacından imal edilmektedir. Profiller 40x40x2 dir.Farklı modellerdeki ”oturma bankları” için lütfen tıklayınız.

Genellikle en çok gri renk tercih edilmektedir.Boya olarak  elektrostatik toz fırın boya tercih edilmektedir. Böylelikle çok daha sağlam bir hale bürünür.Genellikle isimlendirildiği gibi soyunma odasında, açık alanlarda, günlük dinlenme alanlarında tercih edilmektedir.En çok iç mekan da tercih edilen bu ürün için profillerin altına tapalar takmaktayız.Böylelikle iç tarafda hem ses yapmaz hemde fayans ve parke gibi alanları çizmez.

Soyunma Odası Bankı Fiyatları

”Soyunma odası bankı” fiyatları genellikle 190,00 TL gibi fiyatlardan başlayıp daha yukarıya doğru çıkmaktadır. Bu değişkenlik ürünün uzunluğuna göre değişmektedir.

Standart ölçüler şu şekildedir;

Uzunluk: 145 cm

Genişlik: 40 cm

Yükseklik: 45 cm dir.

İsteğe göre uzunluklar 100 cm, 145 cm ve 190 cm gibi uzunluklarda imal da edilebilmektedir.

Soyunma Odası Bankı Oturakları

Soyunma odası bankı soyunma odası oturakları diye de isimlendirilebiliyor.Genellikle futbol müsabaklarında gördüğümüz oyuncuların oturmuş oldukları banklar bu şekilde olduğu için bu ismi almaktadır.Ayrıca Soyunma odası koltukları da denilebiliyor.Sade basit ve şık görünümlü olan bu ürünümüz az bir alan da kapladığı için kullanımı çok kolaydır.Az bir yer kaplayıp çok iş görmesinden dolayı da tercih sebebi olmaktadır.

Ahşap kısmı için renklerinde çok bir renk seçeneği yoktur.Emprenye edilmesinden dolayı ya yeşil ki bu bizim sürekli müşterilerimize tavsiye ettiğimiz renktir.Yada kahverengidir. Ama bu ürün su bazlı ahşap boya ile de istenilen renge boyanabilmektedir.Bu boya ile ister dış mekan ister iç mekanda dayanıklı bir hal almaktadır.Özel renk tercihleriniz için bizler ile irtibata geçebilirsiniz.Bizlere mail yolu ile veya sitemizin iletişim kısmından mesaj yolu ile de ulaşabilirsiniz.

Soyunma Odası Bankı için 3 inceleme

  1. Hüseyin Aktaş

    Kaliteli ürün.

  2. Ayhan Özyıldırım

    2 adet aldık memnun kaldık. Teşekkürler.

  3. Metin Develi

    Şirketimize 1 adet aldık. Güzel ürün.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir