Oturma Bankı Ve Modelleri

Oturma Bankı Ve Modelleri

Oturma bankları, kullanıldığı alana ve kullanılan malzemelere göre farklı modellere sahiptir. Oturma banklarına ait modeller ve özelliklerine dair bilgi sahibi olunması; tercih yapma konusunda ihtiyaç sahibine yardımcı olacaktır.

Döküm Oturma Bank Modelleri

Bahçelere olan düşkünlük, belli bir süre öncesine kadar balkonlara yönelmişken, yüksek katlı binalar yüzünden tekrar bahçelere olan ilginin artmasına neden olmuştur. Döküm bank modelleri kullanım açısından sağladığı özellikler nedeniyle tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

  • Kullanılan malzemelerin kaliteli olması,
  • Hem şık görünüm hem de istenilen rahatlığı sağlayabiliyor olması,
  • Farklı modellerde tasarlanabilir olması,
  • İstenilen renge boyanabiliyor olması,
  • Döküm oturma banklarının üzerine yazı yazılabilmesi ve logo yapılabilmesi, tercih edilmesi için gerekli özellikler olarak sayılabilir.

Ahşap Oturma Bank Modelleri

Oturduğunuz yer neresi olursa olsun, sıcak ve güzel havaların tadını çıkarabilmek adına oturma bankları ile yapılan keyfin yerini hiçbir aktivite alamaz.

İyi ve rahat bir oturma bankını seçebilmenin en önemli etkeni,  bankanın kullanılacağı ortama uygun olarak seçilmesidir ki özellikle ev bahçelerinde dekorasyona gerekli uyumu sağlaması açısından ahşap oturma bankları tercih edilmektedir. Hem şık hem de uzun ömürlü olması nedeniyle çok fazla tercih edilen ahşap oturma bankları, farklı tasarımlarda dizayn edilebilir.

Bahçe Oturma Bankı

Bahçe oturma bankı, değişen üretim teknikleri sayesinde şık ve modern görünüme sahip olmaya başlamıştır.  Özellikle evlerin bahçelerinde ve teraslarda tercih edilen bahçe oturma bankları, hem rahat hem de şık görünümleri ile hoş muhabbetler için ortam yaratacaktır. Ahşap ya da metal malzemeler kullanılarak farklı ebat ve modellerde değişik tasarımlara yapılabilir.

Alüminyum Döküm Oturma Bankları

Alüminyum döküm oturma bankları, kent mobilyası olarak adlandırılan ve her yerde çok fazla karşımıza çıkan bir oturma bank modelidir. Alüminyum oturma banklarının daha çok kullanıldığı alanlar;

  • Piknik alanları,
  • Kamuya açık alanlar,
  • Hastane veya okul bahçeleri,
  • Üniversiteler,
  • Sahil kenarları gibi açık alanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Dayanıklı olması tercih edilmesindeki en önemli nedendir.

Doğru ürün hakkında karar verebilmek adına ve istenilen ürüne uygun fiyatlarla sahip olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir