Telefon: 905339135762

Nostalji Oturma Bankı

                                              ÖZELLİKLER

Kullanılan Ahşap Malzeme    : 1. Sınıf Emprenyeli Çam

Ayaklar                                      : Alüminyum Döküm

Boya                                           : Elektrostatik Toz Fırın Boya

Ahşap Lata Uzunluğu            : 145 cm

Kullanılan Hırdavat                  : Galvanizli 5/16 * 70 Kasa Cıvatası


Nostalji Bank

Nostalji Bank, Döküm oturma bankları modellerimizden başka bir tanesi olan bu nostalji bank en çok satılanlar arasında kendisine yer bulmaktadır. Estetik ve zarif görünümü ile bir hayli tercih edilme oranı yüksektir. Alüminyum döküm bank modeli olan bu bankımız. Elektrostatik fırın boya ile istenilen renklere boyanabilmektedir. Pik döküm olarak da imal edilebilmektedir.

En çok tercih edilen renkler ise siyah ve yeşildir. Elektrostatik boyanın vermiş olduğu canlı renkler ile daha da bir güzelleşen bank kazanmış olduğu albenisi ile en çok satılanlar listesine adını yazdırmıştır. Bu boya sayesinde yüksek mevsim şartlarının durumlarana karşı kendini koruyabilmekte olup kullanıcı hatası olmaması kaydı ile uzun yıllar boyunca dış mekana dayanabilmektedir.

Nostalji Bank Özellikleri

Ahşap kısımları ise her zaman vazgeçilmez uygulamamız olan emprenye tekniği ile vakum basınç yöntemi ile emprenye uygulanmasıdır. Emprenye de bilindiği üzere 2 farklı renk seçeneği mevcuttur. Yeşil ve kahverengi olarak. En çok tercih edilen genelde olduğu gibi yeşil emprenyedir. Yeşil emprenye modeli kahverengi emprenyeye göre ahşabı daha fazlaca korumaktadır. Bu yüzden bizde tavsiye eder iken yeşil emprenyeyi tavsiye ediyoruz. Nostalji bank, park bank, bahçe bankları. Ahşap oturma bankı fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.