U Ayaklı Çöp Kovası

U Ayaklı Çöp Kovası, şık ve sade görünümü ile Türkiyede çok yerde karşımıza çıkan çöp kovasıdır.Dkp sac kovadan imal edilmektedir.Elektrostatik fırın boya ile boyanmakta olan bu ürün dış mekan kullanımına uygundur.

Ürün Ebatları;

Genişlik:43 cm Derinlik:28 cm Yükseklik:100 cm

Açıklama

U Ayaklı Çöp Kovası, dkp sacdan imal edilmektedir.Bu çöp kovamız estetik görünümü ile tercih edilme oranı yüksektir. Özellikle fiyatının diğer adı ile maliyetinin düşük olmasından dolayı gözümüze dışarıda en çok çarpan çöp kovalarından bir tanesidir.

Çöp Kovası Fiyatları

Çöp kovası fiyatları genellikle 90,00 tl den başlamaktadır.500 tl ye kadar çıkabilmektedir. Özel tasarıım çöp kovaları veya paslanmaz çöp kovaları ile fiyatlar 1.000,00 TL yi geçmektedir.

Çöp Kovası Modelleri

Çöp kovası modelleri araştırması yapılırken daha çok maliyet ve kalite ön plana çıkar.Bu yüzden de bu modelimiz etrafda  en sık rastlanılan modeldir. Dışı elektrostatik fırın boya ile boyanmaktadır. İstenilen renklerde boyanabilmekte olup boyası uzun yıllarca dış mekana dayanmaktadır. U Ayaklı Çöp Kovası, Metal çöp kovası, Çöp kovası fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“U Ayaklı Çöp Kovası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir