Nostalji Bank

Nostalji bank, park bank, bahçe bankları ve ahşap oturma bankı fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Açıklama

Nostalji Bank, Döküm oturma bankları modellerimizden başka bir tanesi olan bu nostalji bank en çok satılanlar arasında kendisine yer bulmaktadır. Estetik ve zarif görünümü ile bir hayli tercih edilme oranı yüksektir. Alüminyum döküm bank modeli olan bu bankımız. Elektrostatik fırın boya ile istenilen renklere boyanabilmektedir. Pik döküm olarak da imal edilebilmektedir.

En çok tercih edilen renkler ise siyah ve yeşildir.  Elektrostatik boyanın vermiş olduğu canlı renkler ile daha da bir güzelleşen bank kazanmış olduğu albenisi ile en çok satılanlar listesine adını yazdırmıştır. Bu boya sayesinde yüksek mevsim şartlarının durumlarana karşı kendini koruyabilmekte olup kullanıcı hatası olmaması kaydı ile uzun yıllar boyunca dış mekana dayanabilmektedir.

Nostalji Bank Modelleri

Ahşap kısımları ise her zaman vazgeçilmez uygulamamız olan emprenye tekniği ile vakum basınç yöntemi ile emprenye uygulanmasıdır. Emprenye de bilindiği üzere 2 farklı renk seçeneği mevcuttur. Yeşil ve kahverengi olarak. En çok tercih edilen genelde olduğu gibi yeşil emprenyedir. Yeşil emprenye modeli kahverengi emprenyeye göre ahşabı daha fazlaca korumaktadır. Bu yüzden bizde tavsiye eder iken yeşil emprenyeyi tavsiye ediyoruz. Nostalji bank, park bank, bahçe bankları. Ahşap oturma bankı fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Nostalji Bank” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir