Metal Oyun Parkı – 100 Lük

Yükseklik              :H  100 cm                                                                                                                                                                    Boya    : Elektrostatik Toz Fırın Boya

Plastik Malzeme : Polietilen

Metal Malzeme : 114*2-2,5 mm Boru

Açıklama

Metal Oyun Parkı – 100 Lük, kaliteli ve Türk standartlarına uygun borulardan imal edilmekte olan bu ürünümüz dış mekan kullanım şartlarına dayanıklı bir üründür. En klasik oyun parklarının başında gelen bu ürünümüz ayrıca en uygun, ekonomik fiyatlar çerçevesinde montajı yapılmaktadır.

Metal Oyun Parkı İle Eğlenceyi Doyarak Yaşayın

Çocuklarınızı park ve bahçelerdeki oyun parklarına götürmeyin.Artık oyun parkları sizin ayağınıza gelsin.İki salıncak ve bir kaydırakdan oluşan bu ürünümüzün metal aksamları elektrostatik fırın boya ile boyanmaktadır.İstenilen her renge boyanabilmekte olup göz zevkinize göre istenilen hale getirilmektedir. Kaydıraklarda düşük yoğunluklu polietilen hammaddeden imal edilmektedir. Park ve bahçelerde yıllarca görmeye alışık olduğumuz bu oyun parkı artık sizlere de bir tık uzaklıkta.Bizler ile irtibata geçip nakliye ve montaj konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.

Metal Oyun Parkı Modelleri

Birbirinden çokca çeşidi bulunan oyun parklarında sizler için klasik serilerden başlamış bulunmaktayız.En çok tercih edilen bu seri en uygun fiyatlar ile satışa sunulmuştur.İsteğe göre özel projeler de yapılarak bahçelerinize en uygun bir şekilde park imalatımız mevcuttur.

Metal Oyun Parkı Gönderimi

Metal oyun parkı gönderime hazır olduğu anda en iyi bir biçimde ambalajlanarak sevkiyat yapılır.Streçleme ile oluşabilecek deformelerin önüne geçilir.Türkiyenin her yerine uygun nakliye fiyatlarımız ile gönderimlerimiz mevcuttur.Metal oyun parkları hakkında diğer sorularınız için bizler ile irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

 

 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Metal Oyun Parkı – 100 Lük” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir