Metal Kare Kamelya Tek Çatılı

Ürün Ölçüleri : 3m x 3m isteğe göre 5m x 4m veya 5m x 5m olarak da imail edilebilmektedir.

Kullanılan Malzeme: Metal Profil ve 1.sınıf emprenyeli çam

Çatı : Şıngıl Kaplama

Boya: Elektrostatik Toz Fırın Boya

Açıklama

Metal Kare Kamelya Tek Çatılı, bu ürünümüz metal kare kamelya adlı ürünümüz ile aynıdır. Sadece arada çatı farkı vardır. Açıklamalara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Profil Kamelya

Metal kamelya diye adlandırdığımız bu ürünümüz profil kamelya diye de adlandırılmaktadır.Profil kamelyalar kamelya modelleri arasında sağlam duruşu ile dikkat çekmektedir.Ama bu ahşap kamelyalara göre oranla daha dayanıklı olduğu anlamına gelmez.Ahşap kamelyalar da son derece dayanıklıdır.Ancak profil kamelyalar günümüz şartlarında herkesin bilinç altına daha sağlam bir yapıya sahiptir anlayışı ile öne çıkmaktadır.

Profil Kamelya Modelleri, Metal Çardak Modelleri

Profil kamelya modelleri tıpkı ahşap kamelya modellerinde olduğu gibi geometrik desenler tasarımı mümkündür.Kare ve dikdörtgen modelini profil kamelya modelleri arasında daha çok görmekteyiz.Kare kamelya ve dikdörtgen kamelya oturum açısından daha geniş bir oturum alanı sunmaktadır.Bu yüzden de tercih sebebidir.

Metal Kamelya Fiyatları

Metal kamelya fiyatları, ahşap kamelya fiyatları ile hemen hemen birbirine yakın maliyet oluşturmaktadır.Aralarında sadece bazı ayrıntılarda maliyet farkı olmaktadır.Daha detaylı bilgiler için bizler ile görüşebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Metal Kare Kamelya Tek Çatılı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir