3 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(3 müşteri yorumu)

Döküm Oturma Bankı

Döküm Oturma Bankı Fiyatları, oturma bankları fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Açıklama

Döküm Oturma Bankı, bir önceki ürünümüz olan sapan döküm bankda anlattığımız gibi, döküm oturma bankları artık her yerde karşımıza çıkmaktadır. Bu modelimizin ismi toki bank veya avrupa bank diye de geçmektedir. Tokinin en çok tercih etmesinden dolayı ismi toki bank diye geçmektedir.  Ayaklar isteğe göre pik döküm veya alüminyum döküm olarak imal edilebilmektedir.

Döküm Oturma Bankı Boyası

Döküm kısmı yani metal kısımlar elektrostatik fırın boya ile boyanmaktadır. Genellikle bu banklar dış mekanda kullandığı için kesinlikle elektrostatik fırın boya ile boyanmalıdır.Böylelikle mevsimlerin bütün doğal şartlarına karşı dayanabilmektedir. Ve istenilen renge boyanabilmekle beraber en çok siyah ve yeşil renk tercih edilmektedir. Ahşap kısımlarından bahsedecek olursa 1.sınıf emprenyeli çam ağacı kullanılmaktadır. Emprenyede aynen elektrostatik fırın boyada olduğu gibi dış mekana dayanıklıdır. Kurtlanma, böceklenme, küflenme vb. durumlara karşı ürünü korumaktadır. Emprenye de ise 2 renk seçeneğimiz mevcuttur. Bunlar da kahverengi ve yeşil renklerdir. Bahçe mobilyaları denilince akla ilk sırada gelen bu banklar çokca bahçe bankları olarak tercih edilmektedir.

Döküm Oturma Bankı Fiyatları 

Döküm Oturma Bankı Fiyatları, genellikle 250,00 TL den başlamakta olup modele ve ağırlığa göre 1.000,00 TL ye kadar çıkabilmektedir.  Oturma bankları fiyatları, ahşap oturma bankı fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.Türkiyenin her yerine uygun fiyatlar ile gönderim imkanlarımız vardır. Daha detaylı bilgiler için bizi aramaktan lütfen çekinmeyiniz.Bir telefon kadar uzağınızdayız. 0 533 913 57 62

 

Döküm Oturma Bankı için 3 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Okan

  Söylenildiği gibi kaliteli malzeme ve hızlı gönderim oldu teşekkürler.

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Abdullah Çelik

  1 adet sipariş ettim. Memnun kaldım teşekkürler ilgi alaka için.

 3. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Hasan Yeşil

  İlk defa çalıştık memnun kaldık.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir