2 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(2 müşteri yorumu)

Çemberli Ahşap Çöp Kovası

Çemberli Ahşap çöp kovası.Kent mobilyalarında karşımıza en çok  çıkan  diğer bir üründür.Çıtalar emprenyelidir.Metal aksamı elektrostatik toz fırın boyalıdır.Fiyatı ve estetik görünümü ile en çok tercih edilen üründür.

Ürün ebatları:

Genişlik:49 cm Derinlik:49 cm Yükseklik:70 cm

Açıklama

Çemberli Ahşap Çöp Kovası,  ahşap çöp kovası modellerinden en çok tercih edilem çöp kovası modelidir. Günümüzde hemen hemen her yerde görmeye alışık olduğumuz türden bir üründür. Genellikle okul bahçelerinde, hastane bahçelerinde, park ve bahçelerde, müstakil ev bahçelerinde, ormanlık alanlarda, piknik alanlarında sıkça görmekteyiz. Özellikle artık kamelya tercih eden müşteriler kamelyanın yan tarafına çöp kovası ihtiyaçları için bu modeli tercih etmektedirler.Farklı modeldeki ”dış mekan çöp kovaları modellerimiz incelemek için lütfen tıklayınız.

Çemberli Ahşap Çöp Kovası Fiyatları

Çemberli ahşap çöp kovası için ahşap kısımlar son derece kaliteli olan ürünler tercih edilmektedir. Bu ürünler yerli sarı çam veya ithal sarı çamdır. İthal sarıçam rusyadan ithal edilmektedir. Kaliteli ve budak sayısıda azdır. Bu çam ağacından imal olan ahşaplar emprenye ilacı ile ilaçlanmaktadır. Emprenye ilacından da biraz bahsedelim; bu ilaç ahşabın ömrünü uzatmaktadır. Ahşabı dış mekan kullanım koşullarına daha dayanıklı hale getirmektedir. Vakum basınç yöntemi ile kazan içerisinde ahşaplar emprenye edilmektedir. El ile sürme yöntemi veya daldırma yöntemi ile de emprenye yapılmaktadır ama bunlar vakum basınç yöntemi ile yapılan emprenye kadar etklili olamamaktadırlar.Emprenye de iki farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar kahverengi ve yeşil emprenyedir. En çok tercih edilen renk açık ara fark ile yeşil emprenyedir. Yeşil emprenye kahverengi emprenyeye göre daha güçlü diyebiliriz. Ahşabı kahverengi emprenyeye göre daha çok korumaktadır.Yinede kahverengi emprenyeyi tercih edenler bir hayli vardır.Biz müşterilerimize her zaman yeşil renkli olan emprenye ilacını önersek de kahverengi emprenye de bünyemizde mevcut olup isteğe göre kahverengi emprenye de uygulanabiliyor.Ahşap çöp kovası fiyatları 170,00 TL gibi fiyatlardan başlamaktadır.

Ahşap Çöp Kovası Çemberli

Çemberli ahşap çöp kovası metal aksamları da elektrostatik fırın boya ile her renge boyanabilmektedir. En çok tercih edilen renkler siyah ve yeşildir. Türkiyenin her yerine uygun fiyatlar ile kargo ve nakliye imkanları vardır. Adet fazla olduğu zaman uygun fiyatlı ambarlar ile anlaşıp müşterilermiz fiyatı kabul ettikleri an gönderimler sağlanır. Toplu siparişlerde fiyat indirimlerimiz vardır. Bizler ile iletişime geçmeden karar vermeyiniz.Ürünlerimiz firmamızın garantisi altında üretilmekte olup her hangi bir sorun halinde hızlı çözümler sunmaktayız.

Çemberli Ahşap Çöp Kovası için 2 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Muhammet Sarıgül

    Hızlı teslimat ve 1. sınıf işçilik için teşekkürler.

  2. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Salih TEMİZER

    Herşey için teşekkürler çok memnun kaldık.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir