Japon Çatılı Piknik Masası

Çatılı piknik masası fiyatları, piknik masası fiyatları ve ahşap piknik masası fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Kategoriler:

Açıklama

Japon Çatılı piknik masası, metal profillerden imal edilen çatılı piknik masası sağlamlığı ve estetik görünümü ile tercih oranı bir hayli yüksektir. Ahşap piknik masasının da tercih edilme oranı bir hayli yüksektir. Özellikle bu piknik masaları ormanlarda piknik alanlarında sıkça karşımıza çıkmaktadır. Ama yinede sıkça çokca rastladığımız bu ürünleri kullanabilme fırsatı bulamıyoruz. Yazın çokca serinlemek için gidilen orman alanlarında yer bulunamamakta ve bu yüzden piknik masaları yeterli gelmemektedir.

Japon Çatılı Piknik Masası Ölçüleri

Bu yüzden bizde karadenizparkbahce olarak piknik masalarına sayıca katkıda bulunmak istemekteyiz. Çatılı piknik masası ölçüleri masa genişliği 150 veya 180 cm olarak imal edilmektedir. Bahçe mobilyaları denilince ilk aklımıza gelen ve karşımıza çıkan bu piknik masalarının özelliklerinden biraz bahsedelim. Metal aksamlar bütün metal ürünlerimizde olduğu gibi elektrostatik fırın boya ile boyanmaktadır. İstenilen renge boyanabilmekte olup en çok yeşil renk tercih edilmektedir.

Çatılı Piknik Masası Kalitesi

Boyanan metal aksamlar dış mekana oldukça dayanıklı hale gelmektedir. Kış ve yaz mevsimlerinin doğal şartlarından hiçbir şekilde etkilenmez. Uzun yıllar ilk günkü gibi görünümünü bozmamaktadır. Kent mobilyalarından bir tanesi olan piknik masasının ahşap kısımlarından da biraz bahsedelim. Ahşap kısımlar 5×10 cm ahşap latalardan oluşur. Ahşap latalar çam ağacından imal edilmektedir. Ahşap latalar ithal sibirya kerestesinden  veya 1.sınıf yerli keresteden imal edilmektedir. Bu latalar vakum basınç yöntemi ile emprenye edilmektedir.

Çatılı Piknik Masası Renkleri

Böylelikle aynı metal aksamlarda olduğu gibi ahşap kısımlar da dış mekana dayanıklı hale gelmektedir. Kahverengi ve yeşil emprenye ile emprenyelenen bu çatılı piknik masası ürünümüzün ahşap piknik masası kısmı genellikle yeşil emprenye ile emprenye edilmektedir. Çatı kısmına geldiğimizde ise ahşap kısmı lambrilerden oluşmaktadır. Bu lambirilerde emprenye edilmektedir. Lambrilerin üstüne şıngıl çatı kaplama malzemesi ile örtülmektedir.

Şıngılın rengide aynen ahşap da olduğu gibi yeşil ve kahverengi olarak tercih edilebilmektedir. Sıcak havalarda biraz esner soğuk havalarda ise biraz sertleşen bu ürün estetik görünümü ile tercih edilme sebebidir. Oldukça da hafif olan bu ürün fazla ağırlık yapmadan çatınında rahat bir şekilde ayakta kalmasına yardımcı olmaktadır. Japon Çatılı piknik masası fiyatları, piknik masası fiyatları ve ahşap piknik masası fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Japon Çatılı Piknik Masası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir