Ahşap Geri Dönüşüm Kutusu

Ahşap Geri Dönüşüm Kutusu 3 adet kovadan oluşmakta olup dış mekan kullanımına uygundur. Kovalar dkp sacdan imal edilmekte olup, ahşap kısımları emprenyeli çam ağacından imal edilmektedir. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Açıklama

Ahşap Geri Dönüşüm Kutusu, metal, plastik ve cam olmak üzere 3 ayrı bölmeden oluşan her bölme için ayrı ayrı ahşap çerçeve içerisine dkp sacdan imal edilmiş kovalar konulmaktadır. Dkp sac kovalar elektrostatik fırın boya ile boyanmakta olup istenilen renke boyanabilmektedir. Bu fırın boya ile boyanan ürünler dış mekana son derece dayanıklı olmakta olup uzun yıllarca paslanma vs. gibi sorunlara karşı güçlüdür.

Ayrıca geri dönüşüm çöp kovamızın metal kısımlarıda elektrostatik fırın boya ile boyanmaktadır. Ahşap kısımlar ise yine vakum basınç emprenye ile emprenye edilmektedir. Kahverengi ve yeşil emprenye seçenekleri mevcuttur. Emprenye uygulaması da aynı fırın boyada olduğu gibi dış mekan kullanımına dayanıklı olup çürüme, kurtlanma, böceklenme gibi kötü etkenlere karşı ahşapı korumaktadır.Ahşap geri dönüşüm kutusu fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Ahşap Geri Dönüşüm Kutusu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir