3×3 Altıgen Ahşap Kamelya

3×3 Altıgen Ahşap Kamelya Fiyatı için Lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ürün Özellikleri;

*Malzeme         : 1. sınıf emprenyeli sarı çam

*Ürün Ölçüsü  : 3m x 3m

*Yükseklik        :335 cm

*Çatı kaplama :Şıngıl

Açıklama

3×3 Altıgen Ahşap Kamelya, kamelyalar arasında diğer adı ile gazebo ve çardak arasında en çok tercih edilen üründür. Estetik görünümü ile tercih edilme sebebi yüksektir. 10×10 , 5×10 ve 5×5 ölçülerinde ahşaplar kullanılmaktadir.  3×3 altıgen ahşap kamelyanın  iç bölümüne  masa da imal edilebilmektedir.Genelde imal edilen masa tek bir parça halinde içerisine eklenmektedir.

3×3 Altıgen Ahşap Kamelya Dayanıklılığı

Bu ahşap kamelyaların en çok tercih edilme sebeplerinden bir taneside emprenyeli olmasıdır.Emprenye sayesinde ürün uzunca yıllar dış mekana dayanabilmektedir.Emprenyenin rengi yeşil ve kahverengi olarak renk seçenekleri mevcuttur. Genellikle en çok tercih edilen emprenye rengi yeşildir. Ve yeşil emprenyenin kahverengiye göre etkisi daha yüksektir. İçersi talep etme şekline göre oturaklı veya oturaksız olarak da imal edilebilmektedir. Çatı kısmı ise şıngıl ile kaplanmaktadır. Renk tercihi olarak kırmızı ve yeşil renkler mevcuttur.

Ürünlerimiz hakkında daha derin bilgi almak  için lütfen bizimle irtibata geçiniz.Türkiyenin her iline nakliye ve ambar ile gönderim imkanı mevcuttur.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“3×3 Altıgen Ahşap Kamelya” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir