Kauçuk Kaplama

Kauçuk kaplama, çocuk parklarında sıklıkla karşılaşacağınız önemli ürünlerden birisidir. Firma olarak bu çalışmalar ile sizlere kaliteli ürünler sağlamayı kendimize görev edindik. Yumuşak bir tutuş ve estetik bir görüntü istenilen tüm mekanlara rahatlıkla uygulanan bu ürünler polimer ve granül malzemelerden üretilmektedir. Kauçuk esaslı olan bu ürünler sayesinde çocuklar parklarda özgürce koşabilmektedir. Kauçuk, kauçuk ağacının suyundan elde edilen doğal bir maddedir. Kimyasal endüstriler tarafından ise sentetik kauçuklar üretilmektedir. Her iki madde de birçok sektörde en sık kullanılan ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

KAUÇUK KAPLAMA NEDİR? NASIL KULLANILIR?

Kauçuk bir ağaç türüdür ve genellikle orta ve Doğu Afrika ülkelerinde yetişmektedir. Bu su kurumaya bırakılır ve çeşitli işlemlerden geçirildikten sonra da kullanıma hazır hale gelir. Bizler de firma olarak birçok noktaya kauçuktan üretilen zeminler montelenmekteyiz. Kaliteli malzeme ve ürün kullanarak yaptığımız bu zeminler birçok müşterimiz tarafından da beğeni ile karşılanmaktadır. Kauçuk ister doğal isterse de suni yollardan olsun, birçok sektörde en sık kullanılan en güvenilir madde olarak da ön plana çıkmaktadır. Kauçuk kaplama kullanımının yanı sıra çorap, oto sanayi, hortum gibi birçok üründe de kullanılmaktadır. Zemin kaplaması olarak ise şu mekanlarda sık sık kauçuğa rastlamanız mümkündür: Çocuk oyun parkları, spor salonu, hayvanat bahçesi, okul bahçeleri, AVM’lerdeki çocuk alanları, atletizm pistleri, yürüyüş ve bisiklet yolları.

KAUÇUK ZEMİNİN FAYDALARI NELERDİR?

Kauçuk zemin kaplama birçok alanda kullanılmaktadır. Bunların faydalarını ise şu şekilde listeleyebiliriz:

  • Düşmeye bağlı yaralanmaları önler.
  • Hijyeniktir ve güvenli oyun oynama olanağı sağlar.
  • Esnektir bu sayede kasların daha geç yorulmasına imkan tanır.
  • Sakatlanma riskini en aza indirger.
  • Yağmur sonrasında kayganlaşma olmaz. Islak olsa dahi spora devam edilebilir.
  • Sağlamdır uzun zaman kullanılabilir.
  • Estetik bir görünüm sunar.

Firma olarak sizlere en kaliteli kauçuk kaplama ürünlerini sunmaktayız. İstediğiniz boyutlara ve ebatlara bağlı olarak sizin  için özel bir biçimde tasarlamakta ve hizmetinize sunmaktayız. Uygun fiyatlarımızla da bütçenize zarar vermeden kaliteli ürünlerle buluşmanıza olanak tanıyoruz. Daha detaylı bilgiler için lütfen bizler ile irtibata geçiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir