Gazebo, Kamelya ve Çardak Hizmetleri

Kamelya, dilimizde farklı isimlerlede söylenebiliyor.Bunların en başındada çardak, kameriye ve gazebo geliyor.En çok tercih edildiği yerler bahçelerde piknik alanlarında vb. yerlerde eğlenmek , vakit geçirmek amacı ile kurulan genellikle üstü kapalı yapılardır.Ürün çeşitleri isteğe göre artırılabilir. Kare ,dikdörtgen ,altıgen ,sekizgen olarak veya farklı geometrik desenler ile de ”kamelya” imal edilebilmektedir.Özel ölçülerde de ürün üretimi yapılabilmektedir.Genellikle ahşap tercih edilsede metal kamelyalarda hiç azımsanmayacak derecede çoktur. Ahşap ürünlerin vazgeçilmezi emprenyeli olmasıdır.Bu emprenyeli ahşaplarda kurtlanma böceklenme çürüme gibi bir şey olmaz.

Dayanıklı Kamelya

Ahşap kamelyaya ürüne herhangi bir vurma darbe gibi birşeyler yapılmadığı sürece uzun yıllar dış mekana dayanmaktadır.İmalatı yapılan ürünlerde genellikle tek kapı olsa da isteğe göre birden fazla kapı yapılabilir.İçine istenilen şekilde masa da ilave edilebilir.Biribirinden farklı zengin masa çeşitleri vardır.Bu masalar geometrik olabilir veya farklı özel ölçülerde de imal edilebilmektedir.Kamelyada en çok kullanma sebebi ise en başta yeme içme gibi faaliyetler gerçekleştirirken kullanırız.Genellikle ürünlerimizde yerli sarıçam kerestesi kullanılmaktadır.Metal ürünler ise elektrostatik fırın boya ile boyanmakta olup dış mekanda uzunca yıllar dayanıklı bir ürün haline dönüşmektedir.Çardak fiyatlarıkamelya fiyatları ile bilgi almak için bizler ile irtibata geçebilirsiniz.

Kamelya Fiyatları

Kamelya fiyatları belirlenirken öncelikle ebatlarına karar verilmelidir.Başka faktörler olsada en önemli faktör bir kamelyanın boyutudur.En çok tercih edilen 3x3 altıgen kamelya ve 4x4 sekizgen kamelya modelidir. Kamelya fiyatları için daha net bilgiler için lütfen bizler ile irtibata geçiniz.  

Kamelya