Telefon: 905339135762

Japon Çatılı Piknik Masası

                         ÖZELLİKLER

Masa Uzunluk Ölçüsü                          : 145 cm - 180 cm 

Metal Malzeme                                      : Boru  Profil  

Ahşap Malzeme                                    : 1. Sınıf Çam  

Koruma Maddesi                                  : Emprenye  

Boya                                                         : Elektrostatik Toz Fırın Boya 

Çatı Ahşap Malzemesi                          :Lambri  

Çatı Kaplama Malzemesi                      : Şıngıl

Japon Çatılı Piknik Masası

Japon Çatılı piknik masası, metal profillerden imal edilen çatılı piknik masası sağlamlığı ve estetik görünümü ile tercih oranı bir hayli yüksektir. Ahşap piknik masasının da tercih edilme oranı bir hayli yüksektir. Özellikle bu piknik masaları ormanlarda piknik alanlarında sıkça karşımıza çıkmaktadır. Ama yinede sıkça çokca rastladığımız bu ürünleri kullanabilme fırsatı bulamıyoruz. Yazın çokca serinlemek için gidilen orman alanlarında yer bulunamamakta ve bu yüzden piknik masaları yeterli gelmemektedir.

Japon Çatılı Piknik Masası Ölçüleri 

Bu yüzden bizde karadenizparkbahce olarak piknik masalarına sayıca katkıda bulunmak istemekteyiz. Çatılı piknik masası ölçüleri masa genişliği 150 veya 180 cm olarak imal edilmektedir. Bahçe mobilyaları denilince ilk aklımıza gelen ve karşımıza çıkan bu piknik masalarının özelliklerinden biraz bahsedelim. Metal aksamlar bütün metal ürünlerimizde olduğu gibi elektrostatik fırın boya ile boyanmaktadır. İstenilen renge boyanabilmekte olup en çok yeşil renk tercih edilmektedir.

Japon Çatılı Piknik Masası Kalitesi

Boyanan metal aksamlar dış mekana oldukça dayanıklı hale gelmektedir. Kış ve yaz mevsimlerinin doğal şartlarından hiçbir şekilde etkilenmez. Uzun yıllar ilk günkü gibi görünümünü bozmamaktadır. Kent mobilyalarından bir tanesi olan piknik masasının ahşap kısımlarından da biraz bahsedelim. Ahşap kısımlar 5×10 cm ahşap latalardan oluşur. Ahşap latalar çam ağacından imal edilmektedir. Ahşap latalar ithal sibirya kerestesinden veya 1.sınıf yerli keresteden imal edilmektedir. Bu latalar vakum basınç yöntemi ile emprenye edilmektedir.

Böylelikle aynı metal aksamlarda olduğu gibi ahşap kısımlar da dış mekana dayanıklı hale gelmektedir. Kahverengi ve yeşil emprenye ile emprenyelenen bu çatılı piknik masası ürünümüzün ahşap piknik masası kısmı genellikle yeşil emprenye ile emprenye edilmektedir. Çatı kısmına geldiğimizde ise ahşap kısmı lambrilerden oluşmaktadır. Bu lambirilerde emprenye edilmektedir. Lambrilerin üstüne şıngıl çatı kaplama malzemesi ile örtülmektedir.

Şıngılın rengide aynen ahşap da olduğu gibi yeşil ve kahverengi olarak tercih edilebilmektedir. Sıcak havalarda biraz esner soğuk havalarda ise biraz sertleşen bu ürün estetik görünümü ile tercih edilme sebebidir. Oldukça da hafif olan bu ürün fazla ağırlık yapmadan çatınında rahat bir şekilde ayakta kalmasına yardımcı olmaktadır. Japon Çatılı piknik masası fiyatları, için lütfen bizimle irtibata geçiniz.