Döküm Oturma Bankları

Döküm oturma bankları, park ve bahçeleriniz için oldukça uygun olan ve kaliteli malzemeler kullanarak ürettiğimiz döküm oturma bankları mekanınıza hem şıklık hem de rahatlık katacak. Müşterilerimizin isteğine göre farklı modellerde tasarladığımız ürünleri çeşitli renklerde boyayabilmekte aynı zamanda üzerine logo ve yazı dahi yazabilmekteyiz.  Şık görünümleri ile modern kent hayatına uyum sağlayan oturma banklarımız birinci sınıf ahşap ya da metal malzemelerden üretilmektedir. Döküm yöntemi kullanılarak imal ettiğimiz bu ürünler ayrıca sağlamlıkları ile de göz doldurmaktadır. Yapımı sırasında kullandığımız birinci kalite malzemeler dolayısıyla uzun ömürlü, sağlam ve olumsuz dış hava şartlarına dayanıklı olan oturma banklarımız ayrıca çeşitli biyolojik etkilere maruz kaldığında da zarar görmemektedir.

Döküm oturma banklarımız, alüminyum döküm ve pik döküm çeşitleri olmak üzere 2 şekilde üretilmektedir. En çok tercih edilen ve bizim de sık sık ürettiğimiz bank, alüminyum dökümlerdir. Bu ürünler ekonomik açıdan da bütçeyi asla zorlamaz.

İSTEDİĞİNİZ HER NOKTADA KULLANABİLİRSİNİZ

Döküm oturma bankları istenilen her konumda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Çünkü kolay konumlandırılabilir özelliğe bağlı kalarak ürettiğimiz bu ürünler kent mobilyaları arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Özellikle alüminyum döküm ile üretilmiş olan banklarımız çoğunlukla kamusal alanlarda tercih edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine ve mekanın konseptine göre özel bir tasarımla ürettiğimiz oturma banklarımız şıklığı ve modern duruşu ile de kentimizin kültürüne uyum sağlamakta onu harika bir görünüme kavuşturmaktadır.

DÖKÜM OTURMA BANKLARI VE FAYDALARI

Oturma bankları, özellikle kamusal alanlarda vatandaşlara birçok fayda sağlamaktadır. Peki bu faydalardan bahsedecek olursak neler söyleyebiliriz?

  • Döküm oturma bankları kaliteli ve şık duruşu nedeni ile kentlere modern görünümler kazandırmaktadır.
  • Çevre süslemesi konseptine uyumlu tasarlanan banklar ile şehir estetiğine de muhteşem bir dokunuş yapılabilir.
  • Oturma banklarımız vatandaşların tüm dinlenme ihtiyaçlarına giderecek niteliktedir.

Firma olarak ürettiğimiz kaliteli döküm oturma bankları, vatandaşımızın dinlenme ihtiyacını giderme amacıyla fizyolojik sisteme uygun olarak ergonomik bir biçimde tasarlanmaktadır. Bu banklarımızın başlıca kullanım alanları ise okullar, parklar, bahçeler, piknik alanları, hastaneler, şehir meydanları gibi noktalardır. Eğer sizler de kaliteli ve uygun fiyatlı döküm bank siparişi vermek istiyorsanız, firmamızla mutlaka iletişime geçmelisiniz. Türkiyenin her yerine uygun, ekonomik kargo ve nakliye gönderim imkanlarımız mevcuttur.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir