Telefon: 905339135762

Döküm Oturma Bankı

3750 TL

                                              ÖZELLİKLER

Kullanılan Ahşap Malzeme : 1. Sınıf Emprenyeli Çam

Ayaklar                                    : Alüminyum Döküm

Boya                                         : Elektrostatik Toz Fırın Boya

Ahşap Lata Uzunluğu          : 145 cm

Kullanılan Hırdavat              : Galvanizli 5/16 * 70 Kasa Cıvatası


Döküm Oturma Bankı, bir önceki ürünümüz olan sapan döküm bankda anlattığımız gibi, döküm oturma bankları artık her yerde karşımıza çıkmaktadır. Bu modelimizin ismi toki bank veya avrupa bank diye de geçmektedir. Tokinin en çok tercih etmesinden dolayı ismi toki bank diye geçmektedir. Ayaklar isteğe göre pik döküm veya alüminyum döküm olarak imal edilebilmektedir.

Döküm Oturma Bankı Özellikleri

Döküm kısmı yani metal kısımlar elektrostatik fırın boya ile boyanmaktadır. Genellikle bu banklar dış mekanda kullandığı için kesinlikle elektrostatik fırın boya ile boyanmalıdır.Böylelikle mevsimlerin bütün doğal şartlarına karşı dayanabilmektedir. Ve istenilen renge boyanabilmekle beraber en çok siyah ve yeşil renk tercih edilmektedir. Ahşap kısımlarından bahsedecek olursa 1.sınıf emprenyeli çam ağacı kullanılmaktadır. Emprenyede aynen elektrostatik fırın boyada olduğu gibi dış mekana dayanıklıdır. Kurtlanma, böceklenme, küflenme vb. durumlara karşı ürünü korumaktadır. Emprenye de ise 2 renk seçeneğimiz mevcuttur. Bunlar da kahverengi ve yeşil renklerdir. Bahçe mobilyaları denilince akla ilk sırada gelen bu banklar çokca bahçe bankları olarak tercih edilmektedir.

Döküm Oturma Bankı Fiyatları

Döküm Oturma Bankı Fiyatları, genellikle 4000,00 TL den başlamakta olup modele ve ağırlığa göre 1.000,00 TL ye kadar çıkabilmektedir. Döküm Oturma bankı fiyatları, için lütfen bizimle irtibata geçiniz.Türkiyenin her yerine uygun fiyatlar ile gönderim imkanlarımız vardır. Daha detaylı bilgiler için bizi aramaktan lütfen çekinmeyiniz.Bir telefon kadar uzağınızdayız. 0 533 913 57 62

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Cannot load module 'redis' because required module 'msgpack' is not loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: