Telefon: 905339135762

Çöp Kutusu

                               ÖZELLİKLER

Ayaklar                            : Boru Profil Ayaklar 

Malzeme                         : DKP Sac

Boya                                : Elektrostatik Toz Fırın Boya

İç Kova Ölçüsü              : Q28 cm - H:39 cm


Çöp Kutusu

Çöp Kutusu, hayatımızda sıklıkça artık her köşe başında, her durak da, her sokakda, göreceğimiz bir ürün haline gelmiştir. Eskiden olduğu gibi sade ve klasik olmayıp şık dekoratif tabiri caizse albenisi olan ürün haline gelmiştir. Bu çöp kutuları, ”metal çöp kovası” ve ahşap çöp kutuları olmak üzere 2 ana başlıkda incelenebilir. Ahşap çöp kutusu tamamı ile ahşap olmayıp metal çerçevenin üzerine ince çubuklar ile güzel bir görüntü alarak kaplanmış bir çöp kutusudur.

Çöp Kutusu Özellikleri 

Metal çöp kutuları ise saclardan ve borulardan imal edilmekte olup şık bir görünüme kavuşmaktadır. Dünyamızın vazgeçilmezi haline gelen bu ürünlerin doğal yaşantımızada katkıları oldukça büyüktür. Özellikle geri dönüşüm kutusu olarak kullanılan çöp kutularının değeri paha biçilemez. Ahşap çöp kutuları ve metal çöp kutularının özelliklerinden biraz bahsedelim. Ahşap çöp kovaları dış görünümü tamamen ahşap olmakla beraber her zaman vazgeçilmezimiz olan vakum basınç yöntemi ile emprenye edilmektedir. 2 farklı renk seçeneğimiz olan bu yöntemde renklerimiz yeşil ve kahverengidir.

En çok tercih edilen emrenye rengi ise yeşildir. Metal çöp kutularından bahsedecek olursak, vazgeçilmezimiz olan elelktrostatik fırın boya tercihimizdir. Fazlaca renk çeşidi olmakla beraber en çok tercih edilen renk siyah ve yeşildir. Kova kısımları dkp sac kova veya galvanizli kovalardır. Çöp kutusu ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.