Çöp kovaları

Çöp kovaları, günlük olarak sürekli kullandığımız bir takım ürünlerin çöplerini bir kovaya atma ihtiyacı duyarız. Bu kovalar genellikle sokaklarda yer alır ve mutlaka kaliteli malzemelerden üretilmiş olması gerekir. Firmamız bunu düşünerek sizlere kaliteli çöp kovaları imal etmektedir. Bu ürünler genel olarak AVM’ler, kamuya açık park ve bahçeler, oteller, okullar, hastaneler ve iş hanları önünde kullanılmaktadır.

Firmamız çöp kovalarını müşterinin ihtiyacına göre farklı şekillerde ve çeşitlerde üretebilmektedir. Estetik görünümleri ile herkesin beğenisini kazanan kovalarımız, kaliteli malzemelerden üretildiği için tüm dış hava şartlarına da dayanıklıdır. En çok ürettiğimiz ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünleri şöyle listelememiz de mümkün olacaktır:

  • Metal çöp kovaları
  • Plastik çöp kovaları
  • Paslanmaz çöp kovaları
  • Geri dönüşüm çöp kovaları
  • Dış mekan ve iç mekan çöp kovaları

ÇÖP KOVALARIMIZ KALİTELİ MALZEMELERDEN ÜRETİLMEKTEDİR

Çöp kovaları genel olarak metalden üretilmektedir. Dış metal akşamlarımız 5*40 ile 5*50 ölçülerinde demirden imal edilir. İç akşamlarda ise galvanizli malzeme kullanmaktayız. Öte yandan direk formatında 0,60 mm – 0,70 mm ölçülerinde sac malzemeden de kova imal edebilmekteyiz. Ahşap çöp kovalarımız da çeşitli firmalar tarafından ilgi görmektedir. Bu ürünleri üretirken mutlaka emprenyeli ahşap kullanarak her türlü, böceklenme, kurtlanma ve bozulma da engellenmiş olur. Emprenye ahşaplar yeşil ve kahverengi olmak üzere de ikiye ayrılmaktadır. Peki emprenyenli ahşabın ne gibi avantajları bulunmaktadır?

  • Dış mekan kullanımına uygundur.
  • Kurtlanma, mantarlanma ve böceklenme gibi tüm zararlı maddelere karşı dirençlidir.
  • Yağmur, güneş ve diğer tüm hava şartlarına dayanıklıdır.
  • Kolay kolay tahrip olmaz.

SİZİN YANINIZDAYIZ

Firma olarak ürettiğimiz tüm kaliteli ürünlerle kurulduğumuz günden bu zaman müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız. Yaklaşık olarak 10 yıla kadar dayanabilecek ürünlerimiz ile mekanlarınıza kaliteli çöp kovaları yerleştirebiliyorsunuz. Çöp kovalarımıza isteğe bağlı olarak kül tablası da eklenebilmektedir. Bu sayede hem şık ve estetik bir görünüm elde edersiniz hem de modern şehirlere uyumlu modern görüntü elde edebilirsiniz. Firma olarak sizlere destek vermekte ve kaliteli ürünler üretmekteyiz. Türkiyenin her yerine uygun kargo ve nakliye imkanları ile gönderimlerimiz mevcuttur. Daha detaylı bilgiler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir