Ahşap Park Faydaları

Ahşap park faydaları, modern olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ülkemizdeki tüm kentlerimizin mutlaka barındırması gereken ürünlerden birisidir. Bu parklarda oyun gruplarından banklara kadar her şey ahşaptan oluşmaktadır ve bu nedenle de sağlığımız için endişe etmemizi gerektiren bir durum barındırmazlar. Kentlerimizde yer alan parkların ve bahçelerin vazgeçilmezi haline gelen ahşap parklar; artık hemen hemen her yerde karşımıza çıkmaktadır. Son derece şık tasarım ve dayanıklılık ile adından söz ettiren ahşap ürünlerimiz, estetik görünümleri ile de herkesin beğenisi kazanmakta ilk defa görenleri ise kesinlikle büyülemektedir.

Ahşap Park Faydaları Nelerdir?

Ahşap parklar, kentlerimizin hemen hemen her noktasında artık karşılaştığımız ürünlerden birisidir. Özellikle çocuklarımızın sıklıkla kullandığı bu alanlar eğlenceli vakitler için idealdir. Firmamız tarafından üretilen bu ürünler hem estetik görünümleri hem de eğlenceli olmaları nedeni ile çocukların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Şehirlerin, bahçelerin ve parkların vazgeçilmezi olan ahşap parklar güzellikleri ile herkesin beğenisini kazanmakta aynı zamanda anne ve babaların da hoşuna gitmektedir.

Peki ahşap parklarımızda ne gibi özellikler vardır?

  • 10×10 ahşap malzemelerin kullanıldığı ürünlerimiz dış hava şartlarına ve çeşitli darbelere dayanıklıdır.
  • Ahşap parkta bulunan ve plastik aksamlar içeren kaydırak kısımları, polietilen malzemeden imal edilmektedir. Bu nedenle de bu ürünlerimiz de dış mekan kullanımına oldukça dayanıklıdır.
  • Ahşap parklarımızda yer alan salıncaklarımız da aynı özellikleri barındırmaktadır. Dış mekan kullanımına uzun yıllar dayanabilmektedirler.
  • Parklarımızda yer alan ahşap kısımlar ise 1. sınıf emprenyeli çam ağacından imal edilmekte olup dış mekan kullanımına dayanıklıdırlar. Herhangi bir kurtlanma, böceklenme, küflenme, solma gibi durumlarla karşılaşmak söz konusu değildir.

Emprenye Nedir?

Emprenye bir ilaçlama yöntemidir. Öncelikle ahşap malzemeler vakum basınç yöntemi ile kazana atılan çamdan imal edilmektedir. Daha sonra bu malzemelerin içerisine emprenye ilacı işlenmektedir. Bu ilacın etkisi ile malzemeler dış etmenlere karşı oldukça dayanıklı bir hale gelir. Emprenye maddesinde yeşil ve kahverengi renk seçenekleri bulunmaktadır. En çok tercih edilmekte olan renk ise yeşildir.Daha detaylı bilgiler için lütfen bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Türkiyenin her bölgesine uygun fiyatlar ile gönderimlerimiz mevcuttur.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir