Telefon: 905339135762

Ahşap Oyun Parkı

                                   ÖZELLİKLER

Platform Bağlantı Yüksekliği            : H 100 cm

 Ahşap Malzeme                                  : 1. Sınıf Çam

Koruma Maddesi                                 : Emprenye

Plastik Malzeme                                  : Polietilen

Oturum Alanı                                         :4,5mx4,5m

Güvenlik Alanı                                      :6,5mx7m

                                    Aktiviteler

H:100 Helezon kaydırak                 : 1 Adet

H:100 Ahşap Kare Platform          : 1 Adet

Salıncak Oturağı ve Korkulu         : 2 Adet

Güvenlik Korkuluğu                        : 2 Adet

Ahşap Çatı                                        : 1 Adet


Ahşap Oyun Parkı Fiyatları

Ahşap oyun parkı fiyatları, 3.500,00 TL gibi fiyatlardan başlamakatadır. Modellere göre bu fiyatlar değişmektedir. Ahşap Oyun Parkı, güzel ve modern şehirlerin artık vazgeçilmez olanlarından bir taneside muhakkak oyun parklarıdır. İnsanların ferah güzel bir ortamda vakit geçirmelerine, çocuklarıyla beraber güven ile bir aktivite içerisinde eğlenmelerine olanak sağlayan yerlerdir oyun parkları. Ahşap oyun parkları, modern ve estetik görünümü ile metal oyun parklarına göre daha çekici gelmektedir.Ahşap çocuk parkları ile ilgili bazı bilgileri sizler ile paylaşmak istiyoruz. Bu ürünümüzün yerden yüksekliği 100 cm dir.

Diğer bir tabir ile oyun parkı platformunun yerden yüksekliği 100 cm dir. Aynı ürün farklı yükseklilerde de imal edilebilmektedir. Örnek vermek gerekirse 100, 120, 150 ve 200 cm olarak bu oyun parkını da imal edebilmekteyiz. Ürünümüzde 1 adet polietilen plastik kaydırak bulunmaktadır. Dış mekana oldukça dayanıklı olan bu kaydırak hiç bir şekilde dış mekanın etkilerinden etkilenmemektedir. Aynı şekilde yine polietilen salıncak oturakları bulunmaktadır. Bu salıncak oturaklarıda aynen kaydırak da olduğu gibi kış mevsiminde kar yağışlarından, yaz mevsiminde güneşin sıcak dalgalarından etkilenmemektedir.

Ahşap Oyun Parkı Özellikleri

Zinciler de galvanizli zincir kullanılmakta olup paslanmaya karşı korumalıdır. Ahşap Oyun Parkı nın ahşap kısmından bahsetmek gerekirse ahşap kısım 1. sınıf emprenyeli çam ağacından imal edilmekte olan ahşap latalar, keresteler kullanılmaktadır. Emprenyenin özelliklerinden biraz bahsedelim; emprenye ahşabı dış mekandaki etkilerden korumakta olup ahşabın ömrünü uzatmaktadır. Normal şartlarda 1-2 sene sonra ömrü tükenebilen emprenyesiz ahşaplar, emprenye maddesinin nüfuz etmesiyle beraber ömrünü 10 kata kadar artırabilmektedir. Vakum basınç yöntemi ile uygulanan bu ilaçlama yöntemi bu alanda ki firmalar için vazgeçilmez bir maddedir.

Emprenye maddesinde iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bu renk seçenekleri yeşil ve kahverengi renk seçenekleridir. Ama kesinlikle en çok tercih edilen renk seçeneği yeşildir. Çünkü yeşil emprenye, kahverengi emprenyeye göre daha fazla ahşabı korumaktadır. Kahverengi emprenye her ne kadar yeşil emprenyeye göre daha gösterişli olsa da biz her zaman yeşil emprenyeyi tavsiye ediyoruz. Ahşap Oyun Parkı nın bazı bölgerini de rengarenk yapabiliyoruz.Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iritbata geçiniz.