Ahşap Kamelya

Ahşap kamelya, Halk arasında çardak, kemeriye gibi isimlerle anılan kamelyalar, firmamız tarafından en kaliteli şekilde üretilip sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Özellikle site içi bahçeler, kişisel ev bahçeleri, havuz kenarları ve yazlıklarda kullanılan ahşap kamelya da en şık duran çardak çeşitlerinin başında gelmektedir. Yazın serinleme amacıyla ya da bahar aylarında keyifli vakit geçirmek için insanlar tarafından tercih edilen kamelyalar sizler için kaliteli ve uygun fiyatlarla firmamız tarafından üretilmektedir.  Ahşap karkaslar kullanılarak oluşturulan ve alt kısmında oturma grubu bulunan ahşap kamelyaları üretirken mutlaka tasarıma da dikkat etmekteyiz. Alanının büyüklüğüne, şekline ve müşterinin isteğine bağlı olarak çardaklarımızı üretirken; kare, dikdörtgen, altıgen, sekizgen ya da yuvarlak şekillerini kullanmakta istediğiniz renk ve ebatta muhteşem ürünler ortaya koymaktayız.

AHŞAP KAMELYADA KALİTE SİZİNLE

Firmamız ahşap kamelya üretirken mutlaka dayanıklılık ve sağlamlığı da ön planda tutmaktadır. Ahşap karkaslar kullanılarak usta tasarımcı ve çalışanlarımız tarafından üretilen daha sonra da montaj işlemi yapılan çardaklarımız, bizler tarafından da garanti altına alınmaktadır. Bu harika ürünü üretirken mutlaka ahşap malzemeyi koruma amacıyla vernik ya da koruyucu boya sürmekte; ahşabın ömrünü uzatabilme, böceklenme ve çürümeye karşı durabilmek için de emprenye uygulaması yapmaktayız. Emprenye uygulamasını anlatmak gerekirse; “Ahşabın mantarlanması, böceklenmesi ve kurtlanması gibi zararlardan korunması amacıyla kimyasal işlemden geçirilmesi” sözleri kullanılabilir. Bu aşama sayesinde ahşabın hizmet ömrü arttırılmakta aynı zamanda hava koşullarının zararları da engellenmektedir.

KAMELYA İLE HUZUR BULUN

Dört duvar arasında oturmaktan sıkılıyor ve dışarının havasını içinize çekmek istiyorsanız, ahşap kamelya çeşitleri sizler için biçilmiş kaftan. Bu harika ürünler sayesinde dışarıda çay ve kahve içerken keyif yapabilir, kitap okuyabilir, dinlenebilir ve arkadaş ya da komşularınızla güzel vakit geçirebilirsiniz. Firmamızın sizler için özel olarak ürettiği ve tüm standartları da yerine getiren ürünlerimiz aynı zamanda garantili olup, sizlerin zarar görmesine de engel olmaktadır. Kamelya çeşitlerimiz sizlerin isteğine göre her renk ve tasarımda üretilebilmekte ve montajı da bizim tarafımızdan hızlı, sağlam ve kaliteli bir biçimde yapılmaktadır. Türkiyenin her yerine uygun fiyat güvencesi ile kargo ve nakliye yapılmaktadır. Daha detaylı bilgiler için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir