ahşap çardak

Ahşap Çardak

Ahşap çardak, sıklıkla bahçe ve avlulara kurulan ve özellikle bahar ve yaz gibi mevsim aylarında insanların güneşten rahatsız olmadan keyifle vakit geçirmesi amacıyla yapılan kamelyalar, insanlarımız tarafından tercih edilmektedir. Halk arasında genellikle çardak ve kemeriye gibi isimlerle anılan kamelyalar, firmamız tarafından farklı tasarımlarla üretilmekte ve sizlerin beğenisine sunulmaktadır.  Özellikle bağı ve bahçesi olanlar ya da yazlıkçılar tarafından tercih edilen ahşap çardak, bazı durumlarda şehir içindeki ev, bahçe ve kamuya açık alanlara da kurulmaktadır. Kamelyaların üstü genellikle örtülü olmakta ve hatta isteğe bağlı olarak sarmaşık gibi güzel bitkilerle ve çiçeklerle de süslenebilmektedir.

KALİTELİ MALZEME

Firma olarak projelendirme ve imalat aşamasında kaliteli ve konstrüksiyonu yüksek ahşap malzemeler kullanmaktayız. Ürünlerimizi yaparken kaliteli ve sağlam malzemeler kullandığımız için her hava koşuluna dayanmakta ve herhangi bir sorun çıkarmamaktadır. Zaten imalattan kaynaklı problemlerle alakalı sizler için garanti de vermekteyiz. Üstü kapalı ya da isteğe bağlı açık olarak kamelyalarımızın iç kısmında oturma yerleri de bulunmaktadır. Ahşap çardak ürünlerimizde yerin durumuna ya da isteğe bağlı olarak farklı şekillerde üretilmektedir.  Uzun yılların verdiği tecrübe ile çalışan bir firma olarak kamelya ürünlerimiz genellikle ev bahçesi, site içi, parklar ve havuz ya da deniz kenarı gibi yerlerde kullanılmaktadır. Kamelyaları farklı metal türlerinden üretmekteyiz fakat bu metal türleri kesinlikle kalitedir malzemelerden seçmekteyiz. Bu sayede sipariş etmiş olduğunuz bu çardakları uzun süre gönül rahatlığı ile kullanma imkanını da elde etmektesiniz.

AHŞAP ÇARDAK İÇİN UYGUN FİYATLAR

Ahşap çardak fiyatları konusunda kesin bir cevap veremesek de genellikle sektörden daha uygun fiyatların biz de olduğunu ifade edebiliriz. Sizlere fiyat konusunda net bir şey söyleyememe sebebimiz ise yapılacak olan ahşap yada metal kamelya ölçüleri ve kullanılacak malzeme miktarıdır. Bu değişim göstermektedir ve sabit bir fiyat bu nedenle söyleyemeyiz. Tüm ürünlerimizi sizlerle iletişime geçtikten sonra üretmekte ve daha sonra da koruyucu boyalarla dış hava şartlarına korumalı bir hale getirmekteyiz. Yurdun dört bir yanına uygun nakliye fiyatları ile gönderim imkanlarımız mevcuttur. Ahşap çardak modelleri için lütfen tıklayınız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir