Ahşap Beyaz Kamelya

Ürün Özellikleri;

*Malzeme         : 1. sınıf emprenyeli sarı çam

*Ürün Ölçüsü  : 6m x 4m

*Boya                 :Su bazlı Ahşap Boya

*Yükseklik        :350 cm

*Çatı kaplama :Şıngıl

Açıklama

Ahşap Beyaz Kamelya

Ahşap Beyaz Kamelya, bu ürünümüz standart klasik kamelyaların dışına çıkan daha lüks ve estetik bir gönünümü olan bir ürünümüzdür. Klasik özelliklerde ve ölçülerde olan, örneğin; altıgen, sekizgen, kare ve dikdörtgen benzerinde olan ürünleri bir kenara bırakarak estetiğin ve görselliğin ön plana çıkmış haline bürünen bir yapıya sahiptir. Peki Ahşap Beyaz Kamelya Kırmızı Şıngılı diğerlerinden ayıran özellikler nelerdir? Veya bu ürün neden tercih edilsin diye soracak olan olursa onlarada biraz şu şekilde bahsedebiliriz. Öncelikle diğer kamelyadaki oturum alanlarına kıyasla bu ürün daha fazla alana sahiptir. Çok daha fazla kişiyi içerisinde barındırabilecek olan bu ürün çoğunluk olan ortamlarda ailelerde veya organizasyonlarda rahatça bir şekilde insanları ağırlayabilir.

Ahşap Beyaz Kamelya Özellikleri

Bu üründe de diğer ürünlerimizde olduğu gibi 1. sınıf emprenyeli sarıçam ağacı kullanılıp tercih edilmektedir.Diğer kamelyalarda olmayan görüntüyede sahip olup su bazlı ahşap boyası ile boyanmaktadır. Her ne kadar diğer ürünlerde boyanabilsede bu modele boyanın çok daha güzel oturduğunu söyleyebiliriz. Özellikle çizimde gözüktüğü gibi beyaz renkde su bazlı ahşap boyası ile boyanan bu kamelya görünümü ile estetikliğini artırmıştır. Çatısı da diğer kamelya ürünlerimizde olduğu gibi şıngıl kaplaması ile kaplanmaktadır.

 

Bu Ahşap Beyaz Kamelya Kırmızı Şıngıl istenirse boya olmadan da kullanılabilmektedir. Her ne kadar bu su bazlı ahşap boya ile dış mekan kullanım şartlarına uygun bir hale bürünsede boya olmadan da dış mekan kullanım şartlarına uygun hale gelebilmektedir. Bu ürünümüzde diğer kamelya ürünlerimizde olduğu gibi emprenye ile ilaçlanmaktadır. Bu da ürünü dış mekanda ki kullanım şartlarında ahşabı koruma altına almaktadır. Vakum basınç yöntemi ile emprenye yapılmaktadır. Bazen daldırma veya sürme yöntemler ile emprenye yapılsada muhakkak her zaman vakum basınç yöntemi ile emprenye tercih edilmelidir.

Peki su bazlı ahşap boya kullanılırken beyaz renge boyanan bu ürün boya kullanılmadan hangi renkleri alabilir? Bu sorunun cevabı şu şekilde olur. İki farklı renk seçeneği vardır . Bunlar yeşil ve kahverengi emprenyedir. Yeşil emprenyeyi her zaman müşterilerimize birinci öncelik olarak tavsiye ederiz. Çünkü kahverengiye göre daha mukavemete sahiptir. Daha detaylı bilgi için lütfen bizler ile irtibata geçiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Ahşap Beyaz Kamelya” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir